banner851

banner955

ASBAŞKAN’DAN SÜRPRİZ ZİYARET

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Akçakoca’da kas hastası olan Ahmet Can Demirel’e ziyarette bulundu.

Yerel Haber 23.05.2018, 10:06 24.05.2018, 14:37
1811
banner1032

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, kulüp adına kiralanması planlanan bir tesisin yeri için incelemelerde bulunmak üzere geldiği Akçakoca’da fanatik Fenerbahçeli 20 yaşındaki Duchenne Muskuler Distrofi isiminde bir kas hastalığı olan ve yatağa bağımlı olarak yaşayan Ahmet Can Demirel’i Doğancılar Mahallesi’ndeki evinde ziyaret etti.

Mosturoğlu, 10 yıl önce yakalandığı hastalık nedeniyle yatağa bağlı yaşayan Ahmet Can’a forma, atkı ve kulüp bayrağı hediye etti.
Ziyarette bir açıklama yapan Mosturoğlu, Fenerbahçe sevdalısı olan Demirel’i ziyaret ettiğini ve Fenerbahçe’nin ilk maçında kendisini ağırlayacaklarını söyledi.


“Çok duygulandım”
Demirel’in Fenerbahçe’yi çok sevmesinin kendisini duygulandırdığını aktaran Mosturoğlu, “Hocaları ısrar etti, Ahmet Can’ı ziyaret etmemi istediler. Ciddi bir rahatsızlığı var ama gönülden Fenerbahçeli. Fenerbahçeli olarak yaşıyor. Odasını Fenerbahçe ile süslemiş” diye konuştu.

“İnşallah Ahmet Can’ı iyi günlerde göreceğiz”
Demirel’i mutlu etmek için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Mosturoğlu, şunları kaydetti:

“İnşallah sezon açılışında hep birlikte Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda maç seyredeceğiz, Ahmet Can’a ve ailesine söz verdik. Ayrıca Akçakoca’da bir şube oluşumu olacak, Ahmet Can’ı da bir numaralı üye yapacağız. İnşallah Ahmet Can da temsilci olarak yaşamaya başlayacak. Hocalarına teşekkür ediyorum. İnşallah Ahmet Can’ı iyi günlerde göreceğiz.”Mosturoğlu, ziyaretin ardından Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi Cemil Gülez ile ilçede kiralanması planlanan tesiste incelemelerde bulundu.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (6)
Ahmet 4 yıl önce
Beşiktaşlı olarak bende tebrik ediyorum başkanı, sporun en güzel yanı dostluk ve kardeşlikleri pekiştirmektir, maalesef günümüz futbolunda bu değerlerden çok uzakken yapılan bu çok ince davranışın artarak devam etmesi dileğimle teşekkürler
zeki 4 yıl önce
brvo başkan böyle erdemli olmanız güzel AHMET kardeşimize ALLAHTAN şifalar diliyorum
Ritimci Fikret 4 yıl önce
Bir Galatasaraylı olarak tebrik ediyorum. Hastayı ziyaret etti gönlünü aldı, halk bu iyiliği unutmaz seni baş tacı eder sayın Mosturoğlu. Bu sayede belki rakipler arasındaki kırgınlıklar da gider. Bitsin artık dargınlıklar kardeş olalım hep
SEMİH 4 yıl önce
ne beşiktaş ne fener ne de trabzon bu sene sensin şampiyon en büyük GALATASARAY
Kongre Üyesi 4 yıl önce
Ali Koç Başkan olacak...
Duzceli 4 yıl önce
Galatasarayli olarak..baskani tebrik ediyorum ,bu davranisindan dolayi buralara gelip...
16
parçalı bulutlu