banner851

banner614

ASFALTI DÖKÜLECEK

Bu hafta içinde mazbatasını alarak göreve başlayacak olan Mehmet Keleş’in ilk icraatlarından biri de yarım kalan üniversite yolunu tamamlamak.

banner619
Yerel Haber 01.04.2014, 13:18
131
ASFALTI DÖKÜLECEK

Konuralp’in mahalle olmasıyla Düzce Belediyesi’ne geçmesi, yıllardır köy yolundan ulaşım sağlayan Düzce Üniversitesi yolunun yapımını da hızlandırması bekleniyor.


Konuralp halkının gönlünü almak isteyen Mehmet Keleş’in, ilk icraatlarından biri de yapımı yılan hikayesine dönen Üniversite yolunu tamamlamak olacak.


Konuralp Belediyesi ve Düzce Üniversitesi yönetimi arasındaki anlaşmazlık nedeniyle yapılamadığı konuşulan köy yolundan ulaşım sağlanan tek üniversite olan Düzce Üniversitesinin yolu için Keleş, görevi devralır almaz asfaltı dökecek.

“Ödenek çıktı, çalışmalar başlayacak” açıklamaları ile yıllarca yapımı geciktirilen üniversite yolu için Öncü ekranlarında açıklama yapan Keleş, “Havalar açtığımızdan itibaren hemen üniversite yolunun asfaltını dökeceğiz.” dedi.


Hem Düzce Belediyesine ait otobüsler hem de BEÇİ kooperatifine ait minibüslerin sıklıkla kullandığı yolun tamamlanması hem öğrencileri hem de üniversite hastanesine gelen hastaları rahatlatacak.

 

 

Haber;S.Kaşkır

banner844
Yorumlar (0)