banner851

banner614

ASUK VE ÇİFTÇİ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

banner619

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk’un kızı Nisa ile Semih Çiftçi, düzenlenen görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi. Genç çiftin düğün törenine iş ve siyaset dünyasından birçok tanınmış isim katıldı.

banner846
Yerel Haber 20.06.2021, 11:18 20.06.2021, 15:42
4450
banner844

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk ve ailesinin mutlu günü. Gönül ve Seçkin Asuk’un kızları Nisa ile Handan ve Hüseyin Gazi Çiftçi’nin oğulları Semih, Erguvan Tesislerinde düzenlenen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

Düzenlenen düğün törenine Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Sabah Gazetesi Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık, Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, Düzce Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.  

“Karışık duygular içerisindeyim”

Yaşadığı mutluluğu Öncü Haber mikrofonu ile paylaşan Gönül Asuk, “Biraz hüzün, biraz mutluluk var. Kızımı emin ellere vermenin mutluluğunu yaşıyorum, ama tabii ki kızımdan ayrı kalmanın verdiği hüzün yaşıyorum. Yani karışık duygular içindeyim. Ama bu mutluluğu dostlarımla paylaşmak çok güzel, gelen her kese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Öncü Medya Ailesi olarak, genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz. 

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Kral 1 ay önce
YA BIRŞEY SORACAM PARDON AMA NİYE KİMSEDE MASKE YÖK LÜTFEN POLİS IS BAŞINA BİZE CECA BUNLARA SERBEST Mİ BUMU ADALET YA NİYE KİMSEDE MASKE YÖK HANİ YASAK VARDI HANİ MASKAKESIZ YASAKTI HANİ 30 KİŞİ OLACAKTI BU YASAKLAR BIZEMI DERLER AMA DESEN NE OLACAKKI SEÇİME YAKIN YİNE YALANLAR YİNE YALANLAR UFFF UFFF
Abbas 1 ay önce
Kadının Kıyafeti bana baksana diye olmıyacak.