banner614

ATATÜRK BÜSTÜ YIKILDI

banner619

Beldeyken mahalle olarak Düzce Belediyesi sınırlarına dahil olan Konuralp’te, resmi törenlerinin yapıldığı ve Atatürk büstünün bulunduğu meydan Düzce Belediyesi ekipleri tarafından yıkıldı.

banner846
Yerel Haber 02.09.2015, 18:16
5494
ATATÜRK BÜSTÜ YIKILDI
banner844
2014 Yerel seçimler öncesinde mahalle olarak Düzce Belediyesi’ne bağlanan Konuralp Belediyesi’nden kalan izler bir bir siliniyor…
Son olarak Konuralp meydanında resmi törenlerinin yapıldığı ve Atatürk büstünün bulunduğu alan Düzce Belediye ekipleri  tarafından yıkıldı. Ne amaçla yıkıldığı konusunda vatandaşlar bilgi alamazken, yıkım görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştılar. Belediyenin Atatürk büstü yerine nasıl bir çalışma yapacağı önümüzdeki günlerde belli olacak. 
Yorumlar (29)
Zekeriya UÇAR 6 yıl önce
OOO Ak çıbanlara gün doğmuş, salya sümük saldırıya geçmişler, Sayın çıbanlar; Her yerdeki Atatürk büstlerini yıkabilir hatta kırabilirsiniz . Fakat içimizdeki Ata sevgisini sizi boğacak güçte olduğunu unutmayınız.
Atatürkçü ye 6 yıl önce
Madam o kadar seven benimseyen var, neden koruma kanunu var.Bu tur günümüzde Kore Küba gibi ülkelerde var.Anlayana..
adamların putunu verseniz 6 yıl önce
Ne istiyorsunuz adamların putundan.Kemalistler korkmayın Keleş saat kulesinden daha fazla bütçesi olan bir put koyar o meydana. No panik.
konuralp mahalesi sakini 6 yıl önce
o meydana düzcedeki saat kulesinin aynısından istiyoruz. bizim meydana da 724 bin liralık saat kulesi yapılsın. konuralp sakinleri saat takma derdinden kurtulsun, bizim meydana da saat kulesi yapılsın.
atatürkçü 6 yıl önce
Atatürk heykellerine put diyen yobazlar sizin yürüyen ve taptigniz yürüyen putlar varken ataturke put demek ne hacet !
kınama 6 yıl önce
atatürk sayesinde nefes alıyorsunuz diyecek kadar imanı zayıf olan insanların nefretini hortlatmak üzere bu habere bu başlığı uygun gören editörü esefle kınıyorum. nefretinizde boğulmanız dileğiyle...
Akp put kırmaz yapar 6 yıl önce
Hem korkmayın kemalist lumpenler AKP put kirmaz yapar.Kemalizmle dertleri yok yani, putları demokratlar yıkar ancak.
Millet uzay caginda siz p 6 yıl önce
Bu putlardan ne zaman kurtulcaz bilmiyorum. Belediye bir pot kırmış ama yenisine lüzum yok her yerde fazlasıyla var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
hafif yağmur