banner851

banner955

ATLAS’IN FOTOĞRAFINI İLK KEZ PAYLAŞTI…

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, boş zamanlarında hoşça vakit geçirdiği kedisi Atlas’ın ilk kez fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Yerel Haber 21.07.2021, 12:30 21.07.2021, 17:12
732
banner986

Hayvanlara olan sevgisi ile bilinen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yoğun mesai harcadığı başkanlık görevinden fırsat bulduğu zamanlarda ailesi ve evinde beslediği kedisi Atlas ile vakit geçiriyor. “Evimin Neşesi” dediği Atlas’ın fotoğrafını ilk kez kendisine ait sosyal medya hesabından paylaşan Belediye Başkanı Özlü, hayvanlara olan sevgisini bir kez daha göstermiş oldu.

Kedisi Atlas ile birlikte vakit geçirmenin kendisi için en eğlenceli aktivitelerinden birisi olduğunu kaydeden Özlü, paylaşımının altına “Evimizin neşesi oğlum Atlas ile bayramın keyfini çıkarıyoruz. Onunla ve hayvanlarla vakit geçirmek benim için en eğlenceli aktivitelerden biri diyebilirim.” notunu ekledi.

Hayvan sevgisini sadece yaptığı açıklamalarla değil Düzce’ye kazandırdığı Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi ve Geçici Bakımevi ile de gösteren Başkan Özlü’nün talimatıyla sahipsiz hayvanların yaz-kış aç kalmaması için belirlenen alanlara belediye ekipleri tarafından sık sık su ve mama konuluyor.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (7)
Duzceli 1 yıl önce
Once adam gibi barinak yapin tum duzce merkezdeki köpekleri toplayin
Ss 1 yıl önce
Konuralpten başka sevgisi varmıymış ki
Düzceli 1 yıl önce
Medyatik başkan olma çabaları mı :) Yemezler
vatandaş 1 yıl önce
hayatta kimsenin ahını alma sayın belediye başkanım er yada geç cikar namet fabrikasının sahibiyle aran nasil
köylu 1 yıl önce
1 osb genisletmek için tarım bakanligina kadar gittin komşumun 5 dönüm yeri var evde yatalak annesi var 2018 yılında devlet pilanlama teşkilatından heyet geldi büyük ova sitatusune alindi neyin peşindesin baskan reis enson görevine son verir demedi deme
BAHÇEŞEHİRLİ 1 yıl önce
Köpeklerden bir gün sizin canınız yandımı anlarsınız.Başıboş köpekler cirit atıyor.Çok kopek seven varsa alsın evinde beslesin
Baskana 1 yıl önce
O zaman sokak kopeklerini topla evinde besle baskan..cocuklar icin tehditler..
31
açık