banner851

banner614

AVM'DE TEHLİKELİ OYUN!

Düzce’de alışveriş merkezinde yaşanan ilginç bir an, amatör kamera tarafından kaydedildi. Görüntüye yansıyan anlarda iki gencin alışveriş merkezinde bulunan yürüyen merdiveni kullanma yöntemi, görenleri hayrete düşürdü... Gençlerin oyunları tehlike kokuyor.

banner619
Yerel Haber 08.08.2015, 12:32
7294
AVM'DE TEHLİKELİ OYUN!
Alışveriş merkezlerinde bulunan yürüyen merdivenler bu zamana dek birçok kez haberlere talihsiz kazalarla konu oldu ama bu kez yürüyen merdivenle ilgili bir haberi kaza olayıyla değil, pes dedirtecek görüntüle yansıtmak zorundayız... Düzce’deki alışveriş merkezinin bodrum katında bulunan yürüyen merdivende yaşanan ilginç anlar bir vatandaş tarafından saniye saniye cep telefonuyla kaydedildi.
 
Görüntülerde iki genç, yürüyen merdivenin koruma bölümlerinin üzerinde hareket halinde bulunan banda oturarak merdivenle yukarıya kadar çıkıyor. Görüntü, gençlere otomatik olan bir merdivende sadece sabit olarak beklemelerini dahi zor geldiği yorumlarına neden oluyor. Merdivende oturarak yolculuk eden gençlerden biri, bir ara oturmakla da yetinmeyip bandın üzerine yatarak çizgi roman kahramanı supermanı anımsatan bir hareket yapıyor. Gençler, alışveriş merkezindeki vatandaşların şaşkın bakışları arasında yukarı çıkarak hiçbir şey olmamış gibi yollarına devam etti. Gençlerin sorumsuz bir şekilde yürüyen merdiveni akla gelmeyecek bir şekilde kullanması, kazaya davetiye çıkarırken; geçtiğimiz günlerde İstanbul'da yaşanan olay, bir kişinin böyle bir alışveriş merkezinde merdiven boşluğuna düşerek feci şekilde yaralanmasına neden olan feci kazayı hatırlattı.
 
Bugün gülen gençlerin yarın hem kendilerini hem yakınlarını ağlatacağını düşünmelerini hatırlatıyor,  bu görüntüler esnasında herhangi bir üzücü olayın yaşanmamasının “kazanın olmayacağının garantisi olmadığını” hatırlatmayı bir görev telakki ediyoruz.

Haber:Y.SEVER
banner844
Yorumlar (21)
Nokta. 6 yıl önce
Bora da sucu tayyibe atiyo. Bira tayyip 3 tane istiyoya sende hic cocuk yapmazsin artik sizin gibi bole açısı bozuk insanlar yuzunden ulke gelismiyo cikartin artik su at gozluklerinizi.
bora 6 yıl önce
tayyip bey 3 çocuk yapın demişti ya,bunlar 2 si
Düzceli 6 yıl önce
Düzcenin yüzkaraları terbiyesizler,bu gençliklemi anılacaz.
wampir 6 yıl önce
müthiş Güvenlik zafiyeti var.
eğitim şart. 6 yıl önce
Cahillik diz boyu kendi canlarından öte başkalarının canıda hiçe sayıyorlar.
Eren 6 yıl önce
Iyi halt etmisiniz aferin.
bir dost 6 yıl önce
düzce gibi bir yerde böyle gerilerin olması normal tabi.çok komik dimi bir şey olsaydıda bizde gülseydik aptallıklarına.
Ali 6 yıl önce
Düzceliye aVm filan çok hiç bir şey yapmayacan, bu elemanlara gelince kendini düşünmeyeni ben mi düşünecem , ister ölür ister yaralanır 6 milyar daha insan var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın