banner851

banner614

AVRUPA BAŞARI ÖDÜLÜ DÜZCE'NİN!

banner619

Düzce Belediyesi ve Türkiye Beyazay Derneği işbirliği ile hazırlanan, Düzce’deki engelliler için yeni bir sosyal alan niteliği taşıyan “Kusursuz Kafe” Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen ve dünyanın önde gelen organizasyonlarından biri olan Avrupa Başarı Ödülleri kapsamında "Yılın En Başarılı Sosyal Sorumluluk Projesi" dalında ödüle layık görüldü.

banner846
Yerel Haber 21.10.2017, 16:33 21.10.2017, 16:58
2912
banner844

Düzce Kent Park içinde bulunan, dezavantajlı kişilerin sosyal entegrasyonu ve istihdama katkı sağlanması amacıyla açılan ‘Kusursuz Kafe’  Düzce'de kısa sürede ilgi odağı olurken, Avrupa'da da önemli bir sosyal sorumluluk projesi olarak adını duyurdu. Kusursuz Kafe, Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen ve dünyanın önde gelen organizasyonlarından biri olan Avrupa Başarı Ödülleri kapsamında "Yılın En Başarılı Sosyal Sorumluluk Projesi" dalında ödüle layık görüldü.

"Yılın En Başarılı Sosyal Sorumluluk Projesi" ödülü, Düzce Belediyesi adına, organizasyon kapsamında Belediye Meclis üyesi Selahattin Sert ile birlikte Almanya'ya giden Başkan Yardımcısı Kadir Badur'a takdim edildi.

Haber: Y. SEVER 

Yorumlar (12)
fatsalı 4 yıl önce
vay kadir efendi vay ne günlere kaldık nerden nereye dimi
murteza yılmaz 4 yıl önce
avrupa başarı ödülleri derken yanlış anlaşılmasın bu avrupalıların verdiği bir ödül değil bir türk reklam şirketinin reklam karşılığında yine parayı veren türklere ödül verdiği dandik bir ödül,tek özelliği ödülün düsseldorf'ta verilmesi.
gerçekmi 4 yıl önce
ciddi olamazsınız, azda olsa gurur duymak istemiştik.
akp’li 4 yıl önce
il başkanı alsaydı
Denetim 4 yıl önce
Tebrıkler lutfen beledıyede temizlige baslayın torpille sicili bozuk kimse kalmasın
Doğru bilgi 4 yıl önce
Türk-Alman Kültür ve Turizm Derneği tarafından düzenlenen bir etkinlik kapsamında üst düzey bir organizasyon ödülü gibi sunum yanlış.Bir dernek ödül vermiş mesele bu..
düzce. 4 yıl önce
BU PROJE ,NE KELEŞ'İN NE DE BAŞKASININ PROJESİ,BU PROJE;YEŞİL DÜZCE ENGELLİLER OKULU MÜDÜRÜ MUHTEŞEM EĞİTİMCİ, Dilek DÖNER KAR HOCAMA AİTTİR.BUNU EN ÇOK O HAK EDİYOR..KİMSE SAHİPLENMESİN...
Dilek hocama saygılar 4 yıl önce
Dilek Hocam çok değerlidir. Ancak projenin sahibi belediye ve Beyazay Derneği. Öğrencileri eğiten hocalarımız ancak istihdama kazandıran onlar değil.
Bir a 4 yıl önce
Kadir sende bişey aldinya gözüm açık gitmez artik
Mehmet 4 yıl önce
Eee ödülü neden badur aldı bu sosyal proje Mehmet Keleş zamanında yapıldı onun alması gerekmezmiydi....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın