banner851

banner614

AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI

Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ile Düzce Bisikletliler Derneği tarafından bisiklet turu yapıldı. Eski Bolu Caddesi’nden başlayan tur, Karadere Hasanağa Köyü’nde son buldu.

banner619
Yerel Haber 16.09.2012, 12:17
117
AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI

İl Çevre ve Şehircilik Orman Müdürlüğü ile Düzce Bisikletliler Derneği tarafından Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında bisiklet turu düzenlendi.
 
Eski Bolu Caddesi üzerinden başlayan tur, İstanbul Caddesi boyunca devam etti. Anıtpark meydanında bir araya gelen bisikletliler renkli görüntülerin yaşanmasına neden oldu.
 
Programa Düzce İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Hasan Güven, İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak, Düzce Bisikletliler Derneği Başkanı Nizamettin Ulaş ve dernek üyeleri katıldı.
 
Ulaş, düzenlenen program hakkında bilgiler verdi. Ulaş, “16-22 Eylül tarihleri arasında Avrupa’da başlayan etkinliğe biz de buradan iştirak ediyoruz. Bu seneki konu bisikletler ve çevre ilişkisi. Biz de Düzce’de bu haftayı kutlamak için toplandık. Dernek üyesi arkadaşlarımızla birlikte Çevre Müdürü’müz burada, Kültür ve Turizm Müdürü’müz burada. Şimdi 7km’lik bir tur yapacağız.”dedi.
 
Anıtpark’taki toplanmanın ardından devam eden tur, merkeze Bağlı Karadere Hasanağa Köyü’nde son buldu.

banner844
Yorumlar (0)