banner851

banner955

AYLIK 2.5 MİLYONUN ÜZERİNDE TIKLANMA!

Düzce'de en çok tıklanan haber sitesine sahip olan Öncü TV, 2018 yılında da rakiplerine açık ara fark atarak liderlik koltuğundan inmedi. Sürekli takipçilerine güncel haber akışı sunan www.oncurtv.com internet sitesi her ay ortalama 2.5 milyonun üzerinde tıklanma alırken, kullanıcılarına günden güne yenilerini ekliyor.

Yerel Haber 17.01.2019, 14:32 18.01.2019, 09:53
1553
Doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışı ile Düzceliler'in en çok tercih ettiği haber sitesi olan www.oncurtv.com 2018'i yine liderlikle kapattı.

14 Eylül 2018 tarihinde Türkseven Şirketler Grubu bünyesine katılan Öncü Medya Grubu'nun internetteki yüzü olan oncurtv.com, Düzce'nin en kapsamlı haber sitesi olarak verdiği hizmetin karşılığını her gün artan kullanıcı sayısı ile alıyor.

Geride bıraktığımız 2018 yılında ortalama her ay 2.5 milyonun üzerinde tıklanma alan oncurtv.com Google Analytics rakamları göz önüne alındığında Düzce'de aynı kulvardaki diğer siteleri büyük farkla solladı.Yerel ve ulusal gündemde öne çıkan tüm gelişmeleri sıcağı sıcağına takipçilerine ulaştıran Öncü TV'nin internet sitesi; eğitim, spor, ekonomi, sağlık ve çevre gibi kategorilerle kullanıcılarına zengin içerik sunuyor.

Video haberleri, tanınmış isimlerin hayatlarına yer verilen biyografi köşesi ve Öncü TV ile Öncü Radyo'yu canlı takip imkanı sağlayan bölümleriyle oncurtv.com'a aylık ortalama 300 bin giriş yapılıyor. Öncü'yü takip edenler bir de ortak noktada buluşuyor. Sayfaya giriş yapanlar ortalama 2 dakikayı aşkın süre oncurtv.com'da kalıyor.

Güçlü altyapısı ile kullanıcılarına hızlı ve sorunsuz haberler ulaştıran Öncü, "Öncü Haber" uygulaması ile de akıllı telefonlar üzerinden vatandaşlarla buluşuyor.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, tüm donanımını yenileyen Öncü TV, karasal yayının dışında Artı Medya Uygulaması üzerinden de akıllı telefon ve televizyonlarda izlenme imkanı sunuyor.

Yıllardır izleyici, dinleyici ve okurlarına en iyi hizmeti verme hedefiyle çalışan Öncü Medya Grubu, sektördeki sürekli başarısını 2019'da da sürdürecek.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner844
Yorumlar (13)
Düzceli 4 yıl önce
Yanlı yayın yapmayı bıraksanız birde? Türkseven kavşağı haberlerinizn ne kadar itici olduğunu bilseniz?
Şahin 4 yıl önce
Uyduda yayin yapmadiginiz icin mecbur...!
Samet 4 yıl önce
Bir de uydu yayınınız olsa!.. Kaç yıllık kanalsınız uydu yayınınız yok.
Kieros 4 yıl önce
Başka bir alternatif olsa işiniz zor.işinize gelmeyen yorumları yayınlamaya devam edin
Toretto 4 yıl önce
Tekil tıklanmamız kaç tekil. Sayfayı yenile yenile 2 milyon
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Yahu sırf düzcespora yorum yapmak için giriyorum yoksa düzcespor olmasa katiyen girmeyeceğim site vede yıl olmuş 2019 daha uydu’da yayınınız yok.Galiba diğer yerel kanallar uzaya uydu fırlatıyor ne bilim olmadıgina gore yayın
tebrikler 4 yıl önce
Öncü haber internet sitesi iyidir. Bazı siteler gibi yorumları engellemez. Beğenmeyenler daha iyi bir haber sitesi yapsında görelim.
Doğru tespit 4 yıl önce
Tespit doğru olabilir ama sporda çok geri kaldınız... Öncü satılmayan çok daha iyi idi şimdi sportmence ve spor yok gibi...saygılar.. başarılar...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık