banner851

banner614

BAĞLANTI YOLU ÇİFT YÖNLÜ ULAŞIMA AÇILDI

Düzce Belediyesi ve karayolları tarafından Fiskomar Kavşağı’nda 3 Kasım’da başlatılan ve sürücülere büyük çile yaşatan yol çalışmaları nihayet tamamlandı. Bağlantı yolu çift yönlü ulaşıma açıldı.

banner619
Yerel Haber 11.11.2020, 12:24 11.11.2020, 18:06
2441

Düzce’de trafiğinin en yoğun olduğu noktalardan olan Fiskomar Kavşağı’nda 3 Kasım’da başlatılan onarım ve iyileştirme çalışmaları bu sabah sona erdi.

Önemli bir geçiş güzergahı olan bağlantı yolunda 1 haftayı aşkın süren çalışmalar özellikle trafiğin en yoğun olduğu sabah ve akşam saatlerinde ulaşımın arapsaçına dönmesine neden oldu.

Sabah saatlerinde Çoban mevkiinde akşam saatlerinde ise Soğancı Sapağı ile Kervan mevkii arasında trafiğin durma noktasına gelmesi sürücülere zor anlar yaşatırken, çalışmaların tamamlanması ile herkes rahat bir nefes aldı.

Geçtiğimiz hafta Düzce-Bahçeşehir istikameti açılan bağlantı yolunun bu sabah itibariyle Bahçeşehir-Düzce yönü de açıldı.

banner844
Yorumlar (12)
Düzceli 11 ay önce
Bir avuç düzceyi ne hale soktunuz yazıklar olsun İnsan utanır sabah akşam trafiğini görmüyormusunuz? Fisko Kavşağının trafik ışıkları yanmazsa birikime olmuyor hiç olmazsa bunu yapın.. Sürücülere kesilen cezalar isyan ettirdi haberiniz varmı?
Dzc 11 ay önce
Yapacakları yol bu kadar olur kalıcı konutlar yolu ile yeni otogar yolu güzel asfalt yapılmış döner kavşağın orası el değmeden bırakılmış tebrik ediyorum çok güzel hizmet anlayışı
Ahmet Türkmenoğlu 11 ay önce
Bu tarz trafiğe engel olacak bakımları akşamdan yapabilirler mesela Vizyon diyorlar ama bence sıfır vizyon öncü sende bu yorumu yayinlamicaksin ama olsun
Orhan 11 ay önce
Bir yaya kaldirimi mi yapilirmi diye çok beklemistim ama malesef asfalt yenilesi tekrar burayada yaziyim garibani dusunmeyen sehirciligi bilmeyen otobus duraklari icin cepler yapilmayan yoneticiler lutfen o koltuklari isgal etmeyin
Son hava bükücü 11 ay önce
Birde olimpiyat ışıklarına el atın
11 ay önce
Kavşak karayolları ve düzce belediyesi tarafından paylaşılamıyor sanırım, Biri yeniden asfat dökerse iyi olacak.
Medya olarak bu tarz şeyleri düzeltme amaçlı yayınlar yapmalısınız.
Sadece dedikodu değil birazda işe teşvik edin
Düzce 11 ay önce
sabahları çoban kavşağı, as taksi kavşağına bakın o zaman trafiği görürsünüz.
ulaştırma Müd. 11 ay önce
Mimar Sinan Caddesi kapatıldımı.Hiç otobüs geçmiyorda.Sanki dağbaşı orası.Saatte bir hastaneye minubusmu gider..Ya kaldır yada sisteme sok..Nedir bu yaa.Şehir içinde Cedidiye Mh.mağdur..Hastaneye gidemiyoruz.uş-latırma müd.nn dikkatine.ya geliş yap ya gidiş yap..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın