banner851

banner614

BAHÇE VE BALKONLAR YARIŞIYOR!

banner619

Düzce’yi Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği DÜZDER’in Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği ve çevrenin güzelliğini ön plana çıkaran geleneksel “Güzel Bahçe, Güzel Balkon” yarışması için başvurular 31 Mayıs'ta sona eriyor. Başvurula

banner846
Yerel Haber 24.05.2012, 18:29
282
BAHÇE VE BALKONLAR YARIŞIYOR!
banner844

Düzce’yi Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği DÜZDER’in Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği ve çevrenin güzelliğini ön plana çıkaran geleneksel “Güzel Bahçe, Güzel Balkon” yarışması için başvurular 31 Mayıs'ta sona eriyor. Başvuruların 514 90 71 numaralı telefona yapılacağı bildirilen yarışmada dereceye girenlere plaketleri, Çevre Haftası kapsamında 5 Haziran'da Anıtpark'ta düzenlenecek törende verilecek.
 
DÜZDER Başkanı Cemal Aksan, derneğin artık geleneksel hale gelen yarışmasının bu sene 11.'sinin düzenlendiği kaydetti. Aksan, yarışma sayesinde halkın çevreyi güzelleştirmeye teşvik edildiğini belirterek yarışmanın Düzce’de çevre bilincinin oluşmasında önemli bir itici güç haline geldiğini söyledi. Aksan ayrıca yarışma sürecinde güzelleşen balkon ve bahçelerin sayısının arttığını da sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)