banner851

banner614

Bakan, "Tüm Düzce'ye hizmet etmeliyiz."

Yıllardır yapılmayı bekleyen Küçük Sanayi Sitesi'nin sorunlarını tartışmak için Düzce Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bakan bir toplantı düzenledi.

banner619
Yerel Haber 19.08.2009, 14:46
192
Bakan,


Yapımına yıllar önce başlanan fakat bir türlü bitirilemeyen Küçük Sanayi Sitesi'nin sorunlarının bir bir çözüldüğünü söyleyen Düzce Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bakan, çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.

Düzenlenen toplantıda Küçük Sanayi Sitesi'nin sorunları tartışılırken Başkan Mehmet Bakan, sorunların bir bir çözüme kavuştuğunu ifade etti. Olağan Genel Kurul'da yeniden yönetime seçildiklerini ve çalışmalarına devam ettiklerini vurgulayan Bakan, Milletvekiller, Belediye Başkanı ve İl Genel Meclisi Başkanı'yla görüşmeler yaptıklarını belirtti. Bakan, açıklamasında "Ufak tefek sorunlar dışında genel manada sorunlarımızı çözdük. Çalışmalarımız devam ediyor fakat bizimde yetkilerimiz kooperatifimizin Ana Sözleşme'sinde bulunan kararlarla sınırlı, bizde bu yetkiler dışına çakamıyoruz." ifadelerine yer verdi. Kamuoyunu yanıltıcı irçok dedikodu yapıldığını söyleyen Bakan, "Bizim görevimizi bırakacağımız söylenmiş, biz görevimizin başındayız. Hiçbir yere gitmiyoruz." şekinde konuştu. Bakan, çalışmaların devam edeceğini sitenin sadece üyelere değil tüm Düzce'ye hizmet için varolduğunu sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)