banner851

banner955

BAŞBAKANIN KIZI VE KARDEŞİ DÜZCE’DE

Kızılay İstanbul Şubesi Başkanı İlhami Yıldırım ve Kızılay İstanbul Şubesi Başkan Vekili Büşra Bahar Köylübay bir dizi ziyaret için geldikleri Düzce’de, Hürriyet Ortaokulu’ndaki yardıma muhtaç öğrencilere giyecek yardımında bulundu.

Yerel Haber 07.02.2018, 18:01 08.02.2018, 17:16
4202
banner1032

Kızılay İstanbul Şubesi Başkanı ve aynı zamanda Başbakan Binali Yıldırım’ın kardeşi İlhami Yıldırım ile kızı ve aynı zamanda Kızılay İstanbul Şubesi Başkan Vekili Büşra Bahar Köylübay bugün gerçekleşen İzmit programlarının ardından Düzce’ye geldi.

Bir dizi program ve ziyarete katılmak üzere Düzce’de bulunan Yıldırım ve Köylübay’a Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Kemal Semih Demir, Türk Kızılay Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyesi Ali Dilber, Kızılay Düzce Şubesi Yönetimi Genel Sekreteri Yaşar Özdemir eşlik etti.Yıldırım ve Köylübay’ın ilk durağı Kalıcı Konutlarda bulunan Hürriyet Ortaokulu oldu. Buradaki yardıma muhtaç öğrencilere giyecek yardımında bulunan ve onlarla sohbet eden protokol Kızılay Düzce Şubesi’ni de ziyaret etti.

Bu sırada protokole eşlik eden basın mensuplarına, Yıldırım ve Köylübay’ın korumalarının İzmit programı sırasında basın ile yaşadıkları sıkıntıdan dolayı görüntü almasına izin verilmedi.


Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (10)
Duzceli.. 5 yıl önce
ıstanbul Kızılay şube başkanı gelmiş, hoş gelmiş ya onu karşılayıp ortak konularda istişare yapacak denklikte müdür memur yokmuymuş Düzce de...
Ondan sonra diyorlar barolar niye konuşuyor, tabipler neden...
misafir 5 yıl önce
resmi iyi okuyun? sayın vali bile önünü iliklemişken, iki şahıs farklı. bunlar validen daha üst makama sahipler demek!!!
şirket 5 yıl önce
Kızılay aile şirketimi olmuş.
sınav mağduru 5 yıl önce
'Kızılay İstanbul Şubesi Başkanı ve aynı zamanda Başbakan Binali Yıldırımın kardeşi İlhami Yıldırım ile kızı ve aynı zamanda Kızılay İstanbul Şubesi Başkan Vekili Büşra Bahar Köylübay'.biz kpss'den 100 üzerinden 101 alsak yine devletin herhangi bir kadrosuna yerleşemeyiz.AKAPE'de kadrolaşma olmaz.herkes hakkı ile biryerlere gelmiştir.yersennnnnn...
Hosgelmisler 5 yıl önce
Basbakanimiza düzceden selam olsun
Maşallah 5 yıl önce
Tüm bakanlıklar, danışmanlıklar, Yönetim kurulu üyelikleri, Akp'li hısım akraba ile doldurulmuş,Belediyeler de şirketler kurulup Akp'li ler buralara doldurulmuş LİYAKAT nerede?
Liyakata göremi 5 yıl önce
''İşi ehline verin'' emrini '' işi yakınlarınıza verin'' haline getiren AKP.. Kaynak bizden ama propaganda AKP den. Sanki Kurdukları şirketten bağış yapılıyor gibi haber..
Apo 5 yıl önce
Ne önemi var ki?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
hafif yağmur