banner851

banner861

BAŞKAN AY BASINLA BİR ARADA

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce’de görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Ay, Düzce’nin sorunlarının çözümü noktasında basın mensuplarından destek istedi.

banner846
Yerel Haber 13.07.2018, 14:33 13.07.2018, 17:04
923
banner844

Düzce’nin önemli sorunları olduğu bilinirken Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da bu sorunlarla ilgili yerel ve ulusal basın mensuplarıyla değerlendirme yapmak için Kalıcı Konutlar’da bulunan Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi.

Başkan Ay, Düzce’nin sorunlarını çözme noktasında basın mensuplarına da çok iş düştüğünü dile getirerek bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada siyasi kimlik için değil verilen görevi yerine getirmek için görev yapacağını söyledi.

İnönü Parkı’ndan Melen Su Park’a, katı atık tesisinden köpek barınağına kadar pek çok çalışma yaptıklarını belirten Ay, ellerinden gelen hizmeti yapmak için çalışmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.“Bu konuda kendilerinin duyarlı olacağını düşünüyorum”
Ay, son olarak şu ifadelere yer verdi:

“Basın mensuplarıyla bir araya geldik ve kahvaltı yaptık. Bu zamana kadar yapılan ve yapılacak çalışmalar için genel bir değerlendirme yaptık. Düzce’nin sorunlarıyla ilgili basınımızla genel bir istişare yaptık ve çok verimli geçti. Basın mensubu arkadaşlarımız herhangi bir olumsuzluk gördüklerinde bizi bilgilendirip, bizden bilgi alarak haber yaparlarsa halkımıza daha doğru haber vereceğimize inanıyorum. Bu konuda kendilerinin duyarlı olacağını düşünüyorum.”

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (16)
Esnaf 3 yıl önce
Başın mensuplarından yardim istemenin manası ve anlamını anlamadim bu insanlar devlet mi
Boş 3 yıl önce
Böyle giderse oy falan vermeyi düşünmüyoruz hoşcakal
Düzceli 3 yıl önce
Başkanım ben hatırlatayım istersen mesela. Cöp işi hava kirliligi. Asar deresi yaşam alanı cevre yolları. Kentsel dönüşüm melen park 2 eski acil yimpaş karsisı park olması itfayıyeni taşinması oraya yeşil alan yapılması hasarlı binalar imar yolları acılıp alt yapısı hazır hale gelmesı ve binaların yapılması fuar alanı Efteni sayın başkanım yapacagına inancım yok ama yinede hatırlatayım ihşaalh yardımcı olmuşumdur
Köstebek 3 yıl önce
Basın size yardım etse de Düzce halkı problemleri görüyor ve biliyor olacak .Kendi kendini ele veren bi düşünce olmuş
Duzceli8181 3 yıl önce
Vatandaş çeşmeden temiz su içermiyor başkan
kemal kaya 3 yıl önce
sabıha gokcen havalımanına otobus ıstıyoruz
Merkez 3 yıl önce
Tranvay neden kalksın insanlar için cok hoş trafiye acılmasınıda istemıyoruz zaten trafikten nefes alamıyoruz
Esnaf 3 yıl önce
Şu tranmay yolunu kaldır gördüğüm zaman iki trilyon aklıma geliyor gitti boşu boşuna diyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
az bulutlu