banner851

banner614

BAŞKAN AY, STK’LARLA BULUŞTU

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Afrin operasyonundaki askerlere destek olan Düzce’deki sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi. Toplantıya AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de katıldı.

banner619
Yerel Haber 15.08.2018, 13:19 15.08.2018, 16:57
805

Afrin’de yaşanan savaşa destek olan Türk askerlerine tüm ülkede olduğu gibi Düzce’den de destek yapıldı. Yapılan destekleri konuşmak ve bir daha böyle bir sıkıntı yaşandığında neler yapılacağını değerlendirmek için Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Düzce’deki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıya AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de katıldı.

“Nasıl destek vereceğimizi konuşacağız”
Yapılan kahvaltının ardından toplantı öncesi açıklama yapan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, şu ifadeleri kullandı:

“Bugün burada ordumuzun Afrin harekatında yapmış olduğu askeri harekata Düzce’mizin, sivil toplum örgütlerinin yapmış olduğu kermesle desteğini konuşmak için toplandık. Bu harekata başından sonuna kadar Düzce’deki sivil toplum kuruluşları destek olmuşlardır. Özellikle hanım kardeşlerimiz bir kermes yaptılar ve bu kermesten elde ettikleri gelir oradaki askerlerimize gönderildi. Videoda da izleyeceğiz. Bu konunun değerlendirmesini yapmak için toplandık. Kahvaltı sonrası burada değerlendirme yapıyoruz. Sayın Milletvekilimizle katıldı ve kendilerine teşekkür ediyoruz. Hep beraber konuyu değerlendireceğiz. Ülkemizde bu gibi olaylar olduğunda birlik ve beraberlik içine gelip, olayı değerlendirip, nasıl destek vereceğimizi konuşacağız. Biliyorsunuz Afrin harekatı başladı ve biz buradan Kilis’e gittik. Mehter takımımızla, bütün muhtar arkadaşlarımızla birlikte gittik ve oradaki olayı gördük. Akabinde Düzce’ye geldik. Düzce ‘de hanım kardeşlerimiz bir kermes yaptılar. Buradan bir gelir elde edildi. Elde edilen gelirle oradaki komutanlarla görüştük, acil olarak neye ihtiyaçları olduklarını sorduk ve o ihtiyaçları hızlı bir şekilde elde ederek iki tır malzeme gönderdik.”

Toplantının ardından Başkan Dursun Ay, sivil toplum kuruluşu temsilcilerine Afrin harekatına desteklerinden ötürü teşekkür belgesi verdi.

Haber: M. AYDIN

banner844
Yorumlar (8)
Vatandaş 3 yıl önce
MasAllah başkanın eşi heryerde başkandan önde. Keske kendisi olsaydi başkam.
Dzc 3 yıl önce
İnsanlari tanimadan elestirmek basit adam terör savunuculumu yapmis sadece resim koyup kendi sayfasin dan resim paylasmis ve kimseyide tehdit etmemis bunu şov haline getirmeye calisan sizsiniz ....
YAZIK 3 yıl önce
MP5 ile resim atan adam değil midir o?Yazık gerçekten yazık.
Yavuz0881 3 yıl önce
Duzcenin iftihar takdir tabloları size yaziklar olsun bile demek gelmiyor size laf bulamıyorum
GÖRECEZ 3 yıl önce
MP5 LE MİLLETİ BİRBİRİNE KIŞKIRTAN KRMANÇO YA PLAKET YUH SİZE UNUTMADIK YEMEDİK YEDEİRİRİZ AMA BU MİLLETİ KARDEŞİ KARDEŞE KIRDIRMAYI ÇALIŞANI
By Gümüş 3 yıl önce
Ayşe keşir kullandığı lafları unutmadık seçim öncesi kendini burdan bir daha kiniyorum o makamı hak etmiyorsunuz
Gezgin 3 yıl önce
Mehmet helal olsun bu nasıl iş dedirtiyorsun helal olsun
HAK, HUKUK, ADALET 3 yıl önce
Sağ taraftaki çocuk Adalet Yürüyüşünden önce Kemal Kılıçdaroğlu’na Mp5 marka silahla şov yapan arkadaş değilmiydi. Facebook sayfasına da tehditkar açıklama yapmıştı önce MP5 silah tutuyordu şimdiyse plaket vah vah.