banner851

banner955

BAŞKAN AY’A MAKEDONYA DÖNÜŞÜ ZİYARET

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Makedonya gezisinin ardından ziyaretçilerini karşılamaya başladı. Başkan Dursun Ay, BBP Düzce İl Başkanı Engin Bedir ve Alperen Ocakları Düzce İl Başkanı Ferdi Burak Çiçek ile makamında bir araya geldi.

Yerel Haber 26.03.2018, 17:38
605
BAŞKAN AY’A MAKEDONYA DÖNÜŞÜ ZİYARET

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Makedonya gezisi sonrası bugün görevine başladı. Başkan Ay’ı ziyaretler de başladı.Büyük Birlik Partisi Düzce İl Başkanı Engin Bedir, Alperen Ocakları Düzce İl Başkanı Ferdi Burak Çiçek ve BBP Düzce Kadın Kolları Başkanı Yeliz Altınkaynak, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret etti.  Ziyarette geçtiğimiz günlerde vefatının anıldığı BBP Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu da anılırken Başkan Ay ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Değerli BBP heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu vesile ile elim kaza sonucu hakkın rahmetine kavuşan Muhsin Yazıcıoğlu’na da tekrar Allah’tan rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun inşallah” dedi. Ziyaret sonunda BBP heyeti de Başkan Ay’a teşekkürlerini ileterek başkana alperen dergisi ile bir tablo hediye etti.

Haber: M.AYDIN

 

Yorumlar (3)
düzceli 5 yıl önce
Dursun Ay'ı eleştirmiyorum kimse yanlış anlamasın ama Keleş Başkan yurtdışına gidince yer yerinden oynuyordu, o zamanki patırtının sebebini merak ettim...
Yusuf 5 yıl önce
Bbp İl Binası nerede.kaç kişiye sordum bilen yok.ziyaret etmek istiyorum
arnavut 5 yıl önce
öztürklere çıkarken hondanın yanındada kargo var onun üstünde (eski sanayide)
22
kapalı