banner851

banner614

BAŞKAN AY’DAN İLGİNÇ AÇIKLAMA

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce’deki basın mensuplarıyla birlikte Aydınpınar Şelalesi’ne giderek değerlendirmelerde bulundu. Başkan Ay, şelaleye gelen vatandaşlarla da sohbet etti.

banner619
Yerel Haber 30.08.2018, 16:56 30.08.2018, 18:47
2360

Kurban Bayramı’ndan önce açılışı gerçekleştirilen Aydınpınar Şelalesi, vatandaşların ilgi odağı haline gelmeye başladı. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da Düzce’de görev yapan basın mensuplarıyla şelaleye giderek hem şelaleyi gezdi, hem de açıklamalarda bulundu.

“Ücretsiz günübirlik turlar yapmayı düşünüyoruz”
Yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Ay, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Melensu Park’ın ardından Aydınpınar Şelalesi’ni de devreye soktuk. Bütün Düzcelileri gezmek için buraya davet ediyoruz. Daha farklı mesire alanları oluşturmaya devam ediyoruz. Biliyorsunuz Kuru Gölümüz var ve yakında oraya da müdahale edeceğiz. İnsanların şehrin kalabalığından, yorgunluğundan kurtulup buraları gelmeleri için burayı devreye soktuk. Vatandaşların hafta sonlarını buralarda değerlendirmelerini temenni ediyoruz. Burayı bayramdan önce açmamıza rağmen burası da çok büyük ilgi gördü. Biz bu alanları hizmete açıp alanların ilgi görmesini istiyoruz. Bu ilginin de devam etmesi için gayret sarf ediyoruz. Buraya gelen misafirlerimizin ihtiyaçları nelerdir onları da tespit edip hızlı bir şekilde gidermek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Üniversitemiz açıldığı zaman Güzeldere Şelalesi, Aydınpınar Şelalesi hatta Akçakoca’yı kapsayan ücretsiz günübirlik turlar yapmayı düşünüyoruz.”

“Atların rengini beğenmiyorlarsa şu anda bu renkler var”
Melensu Park’ta görev yapan atlı zabıtalar konusunda da açıklamalarda bulunan Başkan Ay, bu konuda kendisine şikayet gelmediğini söyleyerek şu şekilde konuştu:

“Atlı zabıtalar çalışmalarına devam ediyor. Atları öğle sıcağında çalıştırmıyoruz. Bu nedenle ikindiye doğru çalışmaya başlayıp gece saatlerine kadar atlı zabıtalarımız çalışmalarına devam ediyor. Bu konuya vatandaşlarımız ilgi gösteriyor. Şikayeti olan varsa da bize bildirebilir. Atların rengini beğenmiyorlarsa şu anda bu renkler var. Şikayeti olanlar neyi şikayet ediyor merak ediyorum doğrusu. Şikayetler bize ulaşmadıkça bir şey diyemiyorum.”

“Çok büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz”
Değerlendirmelerin ardından Başkan Ay, Aydınpınar Şelalesi’ne gelen vatandaşların yanına da giderek alanı beğenip beğenmedikleri konusunda vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu. Ay, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Buraya gelen halkımızın yanına giderek görüşlerini aldık. Buraya gelen her vatandaşımız buradan memnun kaldığını söylüyor. Onların memnuniyetini arttırmak için buraya çocuk oyun parklarını ilave edeceğiz. Buraya gelen vatandaşları diğer arkadaşlarına da burayı anlatarak gelmelerini sağlayacak. Dolayısıyla yakın bir zamanda Melensu Park gibi burasının da çok büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz.”

Haber: M. AYDIN

banner844
Yorumlar (18)
Düzceli 3 yıl önce
Sn başkan belediyede boşta yatan kişileri ne yapmayı düşünüyorsunuz.
ADİGE 3 yıl önce
SAYIN BAŞKANIMM ALLAH AŞKINA DÜZCE NİN DURUMU ORTADA YOLLAR BİİTK ALT YAPI YOK ŞEHİRE BENZER BİR YANIMIZ YOK DURUMUMUZ İÇLER ACISI ALLAH AŞKINA PROJELERLE CANLANDIRIN DÜZCE Yİ ANKARA BİZİ UNUTMUŞ DURUMDAAAA!!!!
Emre 3 yıl önce
Mezarlıktan başlayıp Beyköy e kadar olan yolun durumu berbat ötesi, evler toz küpü, bir an önce yapılsın. 15 güne yapmazsanız oyum MHP ye ona göre :)
Akp li 3 yıl önce
18 uygulamanizdan sikayetciyim.Referandumda gizlice gecirdiniz 18i.Uygulamayida adaletli yapmiyorsunuz.Camkoy astaksi baglantisinda somut olarak goruluyor,fakirin gozunun yasina bakmiyorsunuz ordaki fabrikaya denk gelen yere keskin viraj!!
Suat 3 yıl önce
Insanların aklıyla dalga mı geçiliyor atların rengini mi begenmediler de ne demek anlamadım. Secimlerde hangi rengi begendigimizi göreceksiniz.
Başkana 3 yıl önce
Tebrikler başkan daha çok yeşil alan mesire yeri ailecek gezip vakit geçirilecek yer istiyoruz
Düzceli 3 yıl önce
Başkanım Düzce şehir merkezine bakın yıllardır merkez büyüyemedi. Sanayii çarşısı ne zaman kalkıyor.?
Hamidiyeli 3 yıl önce
Başkan yollar çukurlarla dolu. Endüstri meslek karsısındaki yolların hale acınacak halde. Bisiklet yolundaki demirlerin çoğu sökülmüş, çalınmış. Düzce dökülüyor. İnenü parkındaki lunapark kalkacak dedin sonra karar değiştirdin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın