banner851

banner614

BAŞKAN AY’DAN YÜKSEKOVA’YA PARK SÖZÜ

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay kendisini ziyarete gelen Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Özcan’a Düzce’yi gezdirdi. Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Özcan ile Melen Su Park’ta incelemelerde bulunan Başkan Ay Yüksekova’ya da Melen Su Park benzeri bir parkın kazandırılacağını söyledi.

banner619
Yerel Haber 30.01.2018, 15:59 01.02.2018, 12:24
2429

Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Özcan bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Düzce’ye geldi. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret eden Özcan, Başkan Ay ile birlikte Düzce’yi gezdi. Düzce’nin vizyon projesi olarak lanse edilen Melen Su Park’ta da yerinde incelemelerde bulunan Başkan Ay, Özcan’a proje içeriği hakkında bilgiler aktardı.

“Yüksekova’ya da bir park yapmayı düşünüyoruz”
Başkan Dursun Ay, Yüksekova Belediyesi ile olan bağlantının sürdüğünü ve kayyum danışmanlığı kapsamında iletişimin sıkı bir şekilde devam ettiğini ifade ederek yaptığı açıklamada Yüksekova’ya da Düzce Belediyesi olarak bir park kazandırmak istediklerini belirterek şunları kaydetti:

“Yüksekova’nın danışmanıyız biliyorsunuz, belediye olarak. Onlara her konuda teknik anlamda destek sağlıyoruz. Hatta Yüksekova’da bir park yapmayı düşünüyoruz. Onun için buradaki Melen Su Park’ımızı inceliyoruz, geziyoruz. Yüksekova’ya biz daha önce gittik. Onlar da bize geliyor. Dolayısıyla ilişkilerimizi sıkı tutuyoruz, onların da yaptıkları işleri inceliyor ve destek veriyoruz. Kendilerine yine hoş geldiler diyorum. Yüksekova aslında bir anlamda Düzce’ye benziyor, dağların ortasında bir ova, rakımı daha yüksek tabii. Bizim de etrafımız dağlarla çevrili. Coğrafi olarak aynı özelliklere yakınız. Sadece bizim arazimiz biraz daha geniş ve daha yeşil.”

“Düzcelileri ve çevre illerden herkesi buraya bekliyoruz”
Melen Su Park’ın yakın bir zamanda açılışının yapılacağını belirterek sadece Düzce’den değil çevre illerden vatandaşların da geleceğini aktaran Başkan Ay şöyle konuştu:

 “Yakında burayı faaliyete geçireceğiz. Burada kafeteryalarımız var. çocuk oyun alanlarımız var. Suyumuz da burada bol, onu daha da şişireceğiz. Boğaz köprümüz var, şimdi aydınlatmasını yapacağız. Çok güzel bir alan kazandıracağız inşallah. Bütün Düzcelileri ve çevre illerden herkesi buraya bekliyoruz.”

“Yüksekova’ya ‘Düzcepark’ı yapacağız”
Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Özcan ise Düzce Belediyesi’nin Yüksekova’ya büyük bir destek gösterdiğini belirterek “desteklerinden dolayı Düzce Belediyesine Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Kendileri bizimle çok ilgileniyor, sık sık geliyorlar. Bir park projemiz var, ‘Düzcepark’ Yüksekova’da bunu yapacağız inşallah. Gözlem ve yerinde tespit yapıyoruz şu anda. Tekrar teşekkür ediyorum kendilerine” ifadelerini kullandı.

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (34)
Düzceliii 4 yıl önce
Aklımızla dalga geçiyorlar siz Düzceye hangi parkı hangi projeyi kazandırdınız ki Yüksekova kusur kaldı. Ak partiyi destekleyen hemşerilerim eğer ki hakkım var ise sizede oy verdiğiniz için hakkım haram olsun .
PAYTONCU 4 yıl önce
AYRANI YOK İÇMEYE..
YANDI 4 yıl önce
SEN Bİ gÖSTERİŞLİNİN KARŞISINA OTOBÜS DURAĞI KOYAMADIN GİTTİN TA ALAKASIZ BİRYERDE DURAK VAR.o DURAK GİBİ YAPACAKSAN TÜKSEKOVALILAR YANDI.OTELİN ÖNUNDEKİ DURAKDADA OTOBÜSLER MANEVRA YAPARLARKEN DURABİLSELER YOLCULARI ALACAKLAR AMA.
Merak ediyorum 4 yıl önce
Teröre aciya sahit olmus, ülkeden uzaklastirilmis bir bolge ile guzel baglar kurmaka icin atilan bu adimlari karalamaya calisan su yorumcular kim merak ediyorum. Bunlar musluman degil buna eminim. terörün bir ayagi olsa gerek bu yorumcular
BAŞKAN 4 yıl önce
sn ay güldürme Allah aşkına kim ile neyle yapacağız yetişmiş elemanları bir bir kaybediyorsun belediyemizin iki adet şirketi var ama idarecin yok cok güvendiğiniz KENAN GÖKMEN düzcemize ne faydası var bazalt ocagında ne yaptı kendine arac almaktan başka bizim öz kaynaklarımızı düzceden tecrübeli bir hemserimize teslim edin sonra hesap sorun k gögmen gider actığı yaralar temizlenemez başkan mahallemizide inanarak güvendiğimiz ay ol secim geliyor herzaman dursun abi kal temizle vanpiri
sanayici 4 yıl önce
sayın ay palavra lara karnımız yok sen önce düzce bir şeyler yapta görelim birde belediyenin dünyalar kadar borcu var düzceli kerizmi sana hizmet almadan sana para verecek yok öle yağma
DÜZCEDE EKSİK KALMADI 4 yıl önce
Vay be, Düzcenin sorunları ve eksikleri bitti şimdi hayır işlerine başladınız, verdiğiniz sözleri yerine getirdiğinizi görmedik, onlara mahcup olmayın bari.
doğanlı81 4 yıl önce
başkan sen önce belediye bünyesine kattığın köylere hizmet götür. köyler yüksekovadan beter!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın