banner851

banner614

BAŞKAN'DAN ESNAFA ÇAĞRI

Küçük Sanayi Sitesi’nde devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, dönüşüm kapsamına alınan Eski Sanayi Çarşısı esnafına "Gelin burada bulunan dükkanlardan şimdiden yerinizi ayırtın. Boşta kalmayın, kentsel dönüşüme hazırlanın." çağrısı yaptı.

banner619
Yerel Haber 18.12.2017, 12:39 19.12.2017, 15:18
3873

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay geride kalan hafta sonu belediye eliyle devam eden çalışmalara yönelik bir dizi incelemelerde bulundu. Bu kapsamda Düzce Küçük Sanayi Sitesi’nin ara yollarında başlayan alt yapı ve asfalt çalışmalarını yerinde takip etti.

Sanayi esnafının taleplerini ayrıntılı bir şekilde değerlendirdiklerini belirten Başkan Ay, sanayi esnafının Küçük Sanayi Sitesi'ne taşınmasını teşvik etmek ve kentsel dönüşüm çalışmalarına hazırlanmalarını amaçladıklarını belirtti. Eski Sanayi Çarşısı'nda kepenk açan esnaflara seslenen Başkan Ay, “Gelin burada bulunan dükkanlardan şimdiden yerinizi ayırtın. Boşta kalmayın, kentsel dönüşüme hazırlanın. Biz 10 gün önce sayın valimizle bir ziyaret yapmıştık, çalışmaları planladık. Şimdi komple alt yapı çalışmalarını bitireceğiz, ilkbaharla birlikte de asfaltını bitireceğiz. Eski sanayideki esnafı buraya taşıyacağız inşallah.” dedi.

Kavşakta çalışmalar tamamlandı
Öte yandan Düzce Belediyesi Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu üzerinde yapılan kavşakta çalışmalar tamamladı. Düzce Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü ekipleri Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu üzerinde yapımı tamamlanan kavşakta yol rehber çizgilerini çizdi. Zahid Kevseri Bulvarı devamı ile Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi ve Şehit Ömer Halisdemir Caddesi bağlantısı ile aynı zamanda Düzce Belediyesi Kapalı Pazaryerine ulaşımı en kolay şekilde sağlayacak kavşakta trafik akışının düzenli sağlanması için çizilen yol çizgilerinin ardından peyzaj çalışmaları yapılacak.


Haber: C. ÜSTÜNER 

banner844
Yorumlar (7)
Ercan SOLMAZ 4 yıl önce
Eski sanayide kactane dükkan varda küçük sanayi yetmez diyorlar bal gibi yeterde kimsenin işine gelmiyor. Gerekirse yeni dükkanlar yapın toki 6 ayda binlerce konut yapıyor dükkânmı yapılamayacak bizde ağa çokta ondan olmuyor bu işler
küçük sanayi 4 yıl önce
sanayi sitesi yeersiz kalacak.kiralar fırladı. bu kiralara çok kişi aradan çıkar
Ahmet81 4 yıl önce
Cumhurbaşkani ziyarete gelse 1 saat icinde asfalt dökülur ve seritleri bile cizilir 30 sene daha bekleyin siz orada ne para yiyolar
KÜÇÜK SANAYİ ESNAFI 4 yıl önce
BAŞKANIM SİZ SAKIN BU KSS YÖNETİMİNE GÜVENMEYİN. KASIMDA İ.BAYRAMA ASFALT DÖKTÜRENLER ŞİMDİ TEKRAR ASFALT İSTİYOR. KİM NEMALANDI BU İŞTEN BİLİYORUZ. HESAP GÜNÜ YAKLAŞIYOR. İYİ OLACAK.
Castro 4 yıl önce
Başkanım dükkanları boş ver şu yolları yaptır sanayi içi çamur balçık içinde geziyoruz çalışmaya çalışıyoruz dükkanların önü çamur müşterilerimiz bu yüzden gelmiyor zaten
Feti81 4 yıl önce
Sayin belediye baskanim. Melenpark alanında yapılan spor sahalarının(Halı sahalar) iptal edilmesi iyi olur. Oraya ailelerin gitmesi isteniyorsa. Projesini çizenlere gelip geçtikçe dua ediyorum.
eski sanayi esnafı 4 yıl önce
mehmet keleşte asfaltı ağustosta atıyordu. faruk özlüde gelir gelmez atıyordu milletvekilliğine. gerçekleri konuşun. yazılı taahhüt imzalayın bence. biz esnaflar olarak burada yalan duymaktan sıkıldık. eski sanayi boşalmaz sözle.