banner851

banner614

BAŞKAN İSTİŞARELERE ÖNEM VERİYOR

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve belediye meclis üyeleri Düzce Valisi ile bir araya gelerek meclisin çalışmalarına ilişkin istişare toplantısı yaptı.

banner846
Yerel Haber 21.12.2017, 12:36 21.12.2017, 16:46
747
banner844

Göreve geldiği günden bu yana yalnızca kurum ve kuruluş ziyaretleri yapmayarak istişarelere ağırlık veren Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay bu kez AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri ile birlikte Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın kapısını çaldı.

Yapılan istişareler sonucunda çalışmalara yön vermeyi tercih eden Başkan Ay, Düzce Belediye Meclisi’nin çalışma ve projeleri hakkında Vali Dağlı’ya bilgi verdi.“Proje ve çalışmalarını takdirle karşılıyorum”
Toplantı sonrasında görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Dağlı, “Belediyemizin proje ve çalışmalarını takdirle karşılıyoruz, sayın belediye başkanımıza ve değerli meclis üyelerine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

“Bu toplantılar, projelerin verimliliği açısından önem arz ediyor”
Başkan Ay ise yaptığı açıklamada, şu ifadelerde bulundu:

“Belediye meclis üyelerimizle birlikte sayın valimizle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. İstişare toplantılarımızın, projelerin verimliliği açısından büyük önem arz ettiğini düşünüyorum. Sayın valimize misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum.”

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (4)
Ayhan Cicü 4 yıl önce
Değerli yorumcular burası İlimizin enbüyük mülkü amiri olan Vali beyin makamı konumuz şehrinizin en önemli sorunu hava kirliliği ve uyuşturucu maddeler ile mücadele ne yapmamız bekleniyor kavğa mı edelim.
yılmaz 4 yıl önce
Ercan hoca gidince meydan boş kaldı,Akp+Mhp elele,ne kadar mutlular.Öz mhp li Ayhan Cicu biraz düşünceli?
özgül 4 yıl önce
mhp boşuna oy vermişiz.demekki akp vermemiz gerekirmiş.iyi partide aynı .oyum akp oyun bakana.
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
AKP - MHP ELELE, BRAVO DOĞRUSU...
İNSANLAR NELER YAPILDIĞINI, NELER SÖYLENDİĞİNİ ÇOK ÇABUK UNUTUYOR...