banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ: KISITLAMALAR KALKSA DA DİKKAT ETMELİYİZ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı. Özlü, mesajında, “Bu bayramda da en büyük temennimiz; huzurumuzun, kardeşliğimizin, sağlığımızın ve bereketimizin daim olmasıdır” ifadelerine yer verdi.

banner846
Yerel Haber 19.07.2021, 17:15 19.07.2021, 16:52
290
BAŞKAN ÖZLÜ: KISITLAMALAR KALKSA DA DİKKAT ETMELİYİZ
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Başkan Özlü, 2 yıldır dini ve milli bayramların COVİD-19 salgınının gölgesinde kutlandığına dikkat çekerek, Kurban Bayramı’nın sağlık ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

“BİRLİK VE DİRLİĞİMİZE VESİLE OLSUN”
Tüm İslam âleminin bayram sevincini paylaştığını ifade eden Başkan Özlü, “Manevi bir coşkuyla idrak edeceğimiz Kurban Bayramı’na erişmenin mutluğunu hep birlikte paylaşıyoruz.  Milletimiz ve tüm İslam âleminin esenliğine, barışına ve dirliğine vesile olmasını diliyorum. Her zaman olduğu gibi bu bayramda da en büyük temennimiz; huzurumuzun, kardeşliğimizin ve bereketimizin daim olmasıdır. Her ne kadar kısıtlamalar büyük ölçüde kalksa da yine maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymak durumundayız. Koronavirüs pandemisi gölgesinde idrak edeceğimiz son Kurban Bayramı olması temennilerimle, kalplerimize huzur, ülkemize esenlik, dünyamıza barış getirmesini diliyorum. Kurban Bayramımız mübarek olsun."

Yorumlar (0)