banner851

banner955

BAŞKAN ÖZLÜ PAZARCI ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

Düzce’nin 5 farklı noktasına modern pazaryeri kurulması için, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Başkanlığı’nda Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde toplantı gerçekleştirildi.

Yerel Haber 11.12.2021, 11:00
1942
BAŞKAN ÖZLÜ PAZARCI ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kentin 5 farklı bölgesine modern pazaryeri kurumak için harekete geçti.

 Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde Düzce Pazarcılar Odası Başkanı Yusuf Şahin’in de katıldığı toplantıda yeni kurulacak modern pazaryerleri ile ilgili görüşler masaya yatırıldı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü toplantıda, Hamidiye Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Bahçeşehir, Konuralp ve Fevzi Çakmak Mahallesine kurulacak olan pazaryerleri ile ilgili proje çalışmalarının kısa süre içerisinde başlayacağını ifade etti.

Konu ile ilgili kendisine ait resmi sosyal Medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Başkan Özlü, Şehrimizin 5 noktasına konumlandıracağımız pazaryerleri için esnafımızın taleplerini değerlendirdik” açıklamalarında bulundu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (4)
DÜZCELİ 13 ay önce
Nüfusun yoğun olduğu en büyük bölgesi kKoçyazı Mah. Toki civarına mutlaka kurulması gerekir
koçyazılı 13 ay önce
BAŞKANIM KOÇYAZI MAHALLESİNİ UNUTTUNUZ HERHALDE SÖZÜNÜZ VAR
Akif 13 ay önce
Konu imarla ilgili ama İmar müdürü nerede?ben mi göremedim sayın bakanım!
Faruk özlü 13 ay önce
Modern pazaryeri ne demek? Siz ne degisik yaratiklarsiniz arkadas? Hirsizlik, arsizlik her turlu uckagitcilik sizde bi gidin artik be.