banner851

banner614

BAŞKAN’DAN ‘ALTYAPI’ SÖZÜ

banner619

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 6. Meslek Komitesi, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı ziyaret ederek sanayi sitelerinde yaşanan sorunları iletti. Her yağışta yolları gölete dönen Küçük Sanayi Sitesi ile eski sanayi sitesinde kepenk açan esnafların çektiği sıkıntılar aktarılarak, altyapı çalışması için Başkan Ay’dan söz alındı.

banner846
Yerel Haber 04.07.2018, 15:20 04.07.2018, 19:14
950
banner844

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 6. Meslek Komitesi (Otomotiv, Akaryakıt, Servis, Yedek Parça) üyeleri, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret etti.

Küçük Sanayi Sitesi’nin yol problemleri, eski sanayi sitesiyle ilgili yapılması planlanan kentsel dönüşüm projeleri ile sanayi sitelerinin altyapı sorunlarının ele alındığı toplantıya Düzce TSO 6. Meslek Komitesi Başkanı Metin Topal, 6. Meslek Komitesi Üyesi ve Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Sivrikaya, 6. Meslek Komitesi Üyesi Meclis Başkan Yardımcısı Nuri Hızel, 6. Meslek Komitesi Üyeleri İlhan Coşkuner ve Yusuf Kurt katıldı.

Altyapı sorunlarının çözümü konusunda Belediye Başkanı Dursun Ay’dan söz alan Düzce TSO 6. Meslek Komitesi üyeleri, kendi alanlarıyla ilgili belediye çalışmalarına da destek olacaklarını da ifade etti.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (13)
Esnaf 3 yıl önce
Bu işin o fotoğraf karesiyle çözüleceğine inanmak çok komik olur doğrusu boş ve gereksiz işler bence hiç bir şeyin olacağı yok takı seçime kadar
Başkan 3 yıl önce
Bu kaçıncı söz verişin nasıl da inanalım. Ne ise yağmurlar durdu bir süre kurak gidecek son bahara seçimi alırlarsa paçayı kurtarırsın millet nasıl olsa unutur.
ömer sivrikaya 3 yıl önce
Bir hafta önce bizimle alakası olamaz diye beyanat veren belediye, şimdi söz mü veriyor?
fikret 3 yıl önce
şu fotoğrafı gorunce beni bi gülme aldı nedense:))
murat 3 yıl önce
masalla masalla keleş de gitmişti oraya alt yapı yokmu burda diye yanındakilere soruyordu bi belediye başkanı görevli olduğu bölgede ne var ne yok bilmiyor yazık
Calis 3 yıl önce
Bize ne sözler verdi Başkanıniz AYYYYYYY
Sıkıntı yok nasıl olsa sadece söz veriyorlar icraat sıfır aman Hikmet Keskin duymasın
Yeni Sanayi Koop 3 yıl önce
Yeni Sanayi Sitesinin Kooperatifi ne iş yapıyor. Buradı kooperatif sınırları içinde değil mi? Yıllardır kooperatif başkanı niye çözüm üretmemiş. Şimdi gelmişler belediye başkanından medet bekliyorlar ilginç!!! Site yönetimi nerde?
sanayici 3 yıl önce
Burası yolları yeşil alanları belediyeye devredilmiş bir bölge özerk bölge olsa kapatılır duvarla belediyeye sadece emlak vergisi ödenir. Belediye her ay yüzlerce milyar para alıyor biz esnaflardan çeşitli vergiler adı altında hiçbir hizmet getirmeden. Sen ne biliyonda konuşuyosun.
Aa 3 yıl önce
Kanalizasyon olmadığını en azından bu başkan biliyor olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
az bulutlu