banner851

banner614

BAŞKANDAN KOOPERATİFE PARK YERİ SÖZÜ

Düzce Kamyon ve TIR Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaretinde konuşan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, kooperatif üyelerinin yaşadığı sıkıntıları bildiğini kaydederek Yeni Sanayi Çarşısı mevkiine TIR ve kamyon parkı yapılacağının sözünü verdi. Ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunan Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz, “Daha önce bir belediye başkanından görülmeyen bir ziyaretti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

banner619
Yerel Haber 31.01.2018, 11:46 31.01.2018, 17:20
1500

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, geçimlerini karayolu ile eşya ve yük taşımacılığı yaparak kazanan Kamyon ve TIR Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde habersiz bir şekilde kooperatife giden Başkan Ay, Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz ve üyeler tarafından yoğun ilgi gördü.

“Yaşadığınız sıkıntıları biliyoruz”
TIR ve kamyoncuların sıkıntılarını dinleyerek taleplerini alan Başkan Ay, “Belediyenin yapması gereken işlerden biri de size kamyon ve TIR parkı yapmak. Bu konuda sıkıntı yaşadığınızı biliyorum. Size bir park yapacağız” dedi.

“Yeni Sanayi mevkiine bir park sözü verdi”
Ziyareti değerlendiren Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz ise şu ifadelerde bulundu:

“Başkanımız habersiz bir şekilde bizi ziyaret etmeye, çayımızı içmeye geldi. Üyelerin istek ve taleplerini alarak, Düzce Belediyesi’nden istedikleri bir şey olup olmadığını sordu. Bir belediye başkanının yapabileceği güzel bir ziyaretti. Bir belediye başkanından daha önce görülmemiş bir ziyaretti. Yapamayacak bile olsa, bizim için yaptığı çok güzeldi ve bunu söylemesi bile çok anlamlıydı. İçimizden biri, halkın içinden biri olduğunu bize gösterdi. Kendisi bize Yeni Sanayi mevkiinde yapılması planlanan bir park yeri sözü verdi. Biz de kendisine çok teşekkür ettik.”


Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (2)
Duzce 4 yıl önce
Duzce kooperatifinin Turkiyede bircok ilde olmayan park yeri var.buda neyin nesi
çamköylü 4 yıl önce
inşAllah yapar da siz de üyelerinizin yıllarını şehrin tam göbeğinde park etmelerini engellersiniz..camköy mah.sancaklar mah. eski akçakoca caddesi üzeri tırlarla dolu..yeter artık yeter..