banner614

BAŞKAN’DAN YENİ TARİH

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, partisinin Milletvekili Adayı Fahri Çakır ile birlikte yaptığı esnaf gezisi sırasında önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Ay, yol çalışmalarına değinerek bu zamana kadar açılışı konusunda değişik tarihler verilen Melen Su Park’ın bayramın ikinci günü hizmete başlayacağını söyledi.

banner846
Yerel Haber 28.05.2018, 16:54 28.05.2018, 19:43
3754
banner844

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Fahri Çakır ile Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ile birlikte Eski Sanayi Çarşısı esnafını gezdi. İşyerlerinde ziyaret ettikleri esnaflara önce hal hatır soran Çakır ve Ay, ardından 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde AK Parti’ye destek istedi.

Başkan Ay, ziyaret sırasında Öncü Haber mikrofonlarına mahallelerde süren asfalt çalışmaları ve açılışı 2 kez ertelenen Melen Su Park projesindeki son durumu anlattı.  “Kimsenin sıkıntı yapmasına gerek yok”
Yaz aylarının gelmesiyle başlatılan ve halkın yapılmaması nedeniyle tepkisine neden olan yol çalışmalarına değinen Başkan Ay, şunları kaydetti:

“Tabii ki seçim sürecine girdik. Bu nedenle vatandaşlar daha hızlı bir şekilde sorunlarını dile getiriyor. Belediyemizin planlı çalışmaları aynen devam ediyor. Seçim var diye biz işimizi gücümüzü bırakıp öbür tarafa gidemeyiz. Plan ve program dahilinde çalışmalarımız devam etmektedir. O yüzden kimsenin sıkıntı yapmasına gerek yoktur. Acil yapılması gereken işlere de tabi ki müdahale ediyoruz.”  

“Bayramın ikinci günü açacağız”
Bu zamana kadar 23 Nisan ve 19 Mayıs gibi değişik tarihlerin verildiği ancak hala açılışı gerçekleştirilmeyen Melen Su Park’ın açılışı konusuna da değinen Başkan Ay, şu ifadeleri kullandı:

“Melen Su Park’ı inşallah bayramın ikinci günü açmayı düşünüyoruz. Şu anda yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam etmektedir. Park bahçe çalışmaları, çim çalışmaları devam etmektedir. Orayı da bayramın ikinci günü açmayı planlıyoruz. Açılıştan sonra da o parkın çalışmaları devam edecek. Aktiviteler ilave edeceğiz. Bildiğiniz gibi büyük bir alan ve hemen bitmesi mümkün değil. Bir yandan vatandaşımız parkı kullanırken bir yandan çalışmalarımız devam edecek. Şu anda kamelyalarımızı filan kurduk ve vatandaşımızı rahat ettirecek noktaya geldik. Bayramda açacağız Allah nasip ederse.”  şeklinde konuştu. 

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (17)
Ali 3 yıl önce
Ne yapılsa beğenmiyorsunuz siz söyleyin bari uzay istasyonumu kurulsun ne istiyorsunuz
hirsiz hikmete 3 yıl önce
hikmetle beraber sin hic bir dikili tasin yok baskan
Emre 3 yıl önce
Şehir merkezindeki parkların duvarları yıkılıyor melen su park projesinin her tarafına beton duvar ve demir parmaklıklar çekiliyor... daha sonra da duvarları kaldıracaz demiyelim. israftır memleketin kaynakları
Ferhat 3 yıl önce
Otcuya esrarcıya yeni mekan kim gidicek oraya nasıl gidicek ölü yatırım boş işlerinizden biri.
Doğrucu köylü 3 yıl önce
Olmamış hiç sağlıklı deyil suyun kenarı ot orası sivrisinek yuvası insan bi taş döşer su yemyeşil pis eskişehire özenilmiş ama özensiz
yazıkk 3 yıl önce
Galiba burasıda otogar gibi proje tamamlanmadan açılacak.. ve buda eksiklerin tamamlanmadan ziyarete açılacak olan park için kötü olacak.. şahsen ben gidip beğenmediysem, eksik gördüysem birdaha gidesim gelmez..
düzceye dev proje lazım 3 yıl önce
asarı boydan boya porsuk çayı gibi yapın sanattan eğlenceye kadar donatın çevredeki illerden tutunda üniversite öğrencilerine kadar düzcede herkes nefes alsın düzce uçup gitsin
Hizmet 3 yıl önce
Başkan'ım artık kendı yatırımını açma Zaman'ı gelmedımı senin hizmetlerını yatırımlarını görmedık bizden Nasıl oy isteceksın. Ya bedava tuvalet ucuz cay. Çeşme işi ile oy olmaz ancak Zaman geçiştirilir hoşçakal
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı bulutlu