banner851

banner614

Bayram 2010 daha iyi olacak !

Göreve geldiği günden bu yana borçlarla uğraşan Belediye Başkanı İsmail Bayram, sıkıntıların devam ettiğini ancak bu arada işlerin de aksatılmadığını söyledi.

banner619
Yerel Haber 29.07.2009, 17:50
191
Bayram 2010 daha iyi olacak !

Düzce Belediyesi’nin içinde bulunduğu maddi sıkıntılar devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana borçlarla uğraşan Belediye Başkanı İsmail Bayram, sıkıntıların devam ettiğini ancak bu arada işlerin de aksatılmadığını söyledi. Maddi sıkıntıların tüm belediyelerde olduğunu belirten Bayram, Biz maddi sıkıntımız var diye işleri durdurmadık. Zaman içinde sıkıntılarımızı aşacağımıza inanıyorum. Finansal planlarımız var. Halk Bankası’na olan borçlarımız ile ilgili görüşmelerimiz var. 2010 yılının bizim için daha rahat geçeceğine inanıyorum. İşlerimiz tüm hızıyla devam ediyor bugüne kadar da Ciddi rakamlar harcadık dedi.
Maddı sıkıntıları aşmak adına Ankara’da yoğun temaslarda bulunan Bayram, Ankara’dan umudumuzu asla kesmedik. Ankara ağlama yeri değildir bunu kimse unutmasın. Görüşmelerden olumsuz sonuçla hiçbir zaman dönmedik. Yapacağımız daha bir çok görüşme var dedi. Düzce’de yapılan işleri öncelik sırasına koyduklarını da belirten Bayram, birinci önceliğimiz katı atık depolama tesisidir dedi

banner844
Yorumlar (0)