banner851

banner614

BAYRAM NAMAZINA GİDENLER FARK ETTİ

Ramazan Bayramı’nın ilk gününde bayram namazına giden vatandaşların rögar çukurunda fark ettiği yavru köpek itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

banner619
Yerel Haber 15.06.2018, 10:02 16.06.2018, 18:02
4804

Ramazan Bayramına erişmenin sevinci ile sabahın erken saatlerinde bayram namazı için yollara düşen vatandaşlar bir köpeğin kurtarılmasına vesile oldu.

Olay, Beyciler Mahallesi’nde sabah saatlerinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, bayram namazı için camiye giden vatandaşlar rögar çukurundan gelen köpek sesleri üzerine dikkat kesildi. Kapağı açık olan rögar çukuruna bakan vatandaşlar içerisinde çaresizce kurtarılmayı bekleyen köpek yavrusunu gördü.Vatandaşların durumu Düzce Belediyesi İtfaiye ekiplerine bildirmesi üzerine olay yerine gelen ekipler hemen köpeği kurtarma çalışmasına başladı.Halatlı merdivenle çukura inenbir itfaiye eri yavru köpeği bulunduğu çukurdan alarak yukarı çıktı. Köpek daha sonra sokağa geri salındı.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (6)
vatandaş 3 yıl önce
Artık gülüyorum.ne yaparsak yapalım bu düzen değişmez.binlerce hatalar oldu ders çıkarmayıp.gene aynen devam balık hafızası gibi.:)
Misafir 1 i 3 yıl önce
Hayırlı günde güzel bir haber Emeği geçen herkese teşekkürler Allah razı olsun
Hayırlı Bayramlar
kadir 3 yıl önce
belediye su ve kanalizasyon müdürlüğü işte böyle çalışıyor.ya çocuk düşse ne olacaktı.mübarek günde başkanı rezil ediyorlar.
Düzce 3 yıl önce
Tüm itfaiye teşkilatının ve sayın müdürün Mubarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar , sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu bir bayram gecirmenizi dilerim.
Adem oğlu 3 yıl önce
Mübarek günde bir canın kurtulmasına vesile olanlardan, yardımcı olanlardan ve bütün Müslümanlardan Allah razı olur İnşAllah. Bayramınız mübarek olsun.
Maşuk 3 yıl önce
Kapak neden bugün açık ya oraya çocuk düşerse nolcak