banner851

banner614

BAYRAM PAZARI KURULDU

banner619

Düzce Belediyesi tarafından Eski Kızılay kavşağında bulunan alana Kurban Bayramı öncesi Bayram Pazarı kuruldu. Bayrama kadar açık olacak pazaryerinden pazarcılar memnun oldular.

banner846
Yerel Haber 21.09.2015, 17:14
2918
BAYRAM PAZARI KURULDU
banner844
Geçmişte bayram öncesi Düzce’de esnafın ‘Tezgâhımı nereye açacağım’ sorunu bu bayram Düzce Belediyesi tarafından yapılan çalışmayla giderildi. İstanbul Caddesi üzerinde bulunan alış veriş merkezinin yan tarafındaki alan, asfaltlanarak esnafın hizmetine sunuldu. Bugün ilk kez tezgah açan esnaf, sabahın erken saatlerinde kendileri için tahsis edilen alana gelerek satışlara başladı.

İlk gün itibariyle fazla hareketliliğin olmadığı pazaryerinde esnafın düşüncelerini aldık. Bir önceki bayramı da kendilerine tahsis edilen eski Düzce Lisesi’ndeki alanda geçiren esnaf, yerlerinden memnun olduklarını tek beklentilerinin merkeze çok yakın modern bir pazaryerinin yapılması olduğunu söyledi.

İlk gün itibariyle istedikleri ilgiyi göremediklerini söyleyen esnaf umudunu kaybetmiyor. Pazar bayrama kadar açık olacak.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (2)
düzce81 6 yıl önce
Herkes ekmeğinin teşinde
Avm 6 yıl önce
Avm nin yanına pazar esnasini buraya koymak avm esnafinada ayip pazarci esnafa ayip belediyeye ayiplarin ayplarin ayıbı! acizlik.bu sadece duzcede olur avm nin yaninda pazar.TÜRKİYENİN hiçbir yerinde şu görüntü yoktur.avm ye kasıtlı yapılıyor.
16°
parçalı bulutlu