banner851

banner614

Bayram, "Sabrınızdan dolayı teşekkürler."

Her ay olagan bir şekilde merkeze bağlı 48 mahalle muhtarıyla bir araya gelen Belediye Başkanı İsmail Bayram, sorunları tek tek çözmek içim çabaladıklarını belirtti.

banner619
Yerel Haber 18.08.2009, 14:06
205
Bayram,

Her ay olağan olarak merkeze bağlı mahalle muhtarları ile bir araya gelen Belediye Başkanı İsmail Bayram, bu gün muhtarlarla yaptığı toplantıda yoğun bir şekilde çalıştıkların ifade etti.

Muhtarlarla bir araya gelen Bayram, yoğun bir çalışmanın içinde olduklarını ve Düzce Ankara arası gidip geldiklerini vurguladı. Bayram, muhtarlara seslenerek "İşinizi bırakıp geldiniz, büyük fedakarlık gösteriyorsunuz. Sağolun." seklinde konuştu. Belediye Başkanı olalı 4,5 ay olduğunu ve herşeyin bir anda değişemeyeceğini söyleyen Bayram, bu cümlesinin muhtarlar için de geçerli olduğunu ifade etti. Düzce'de bulunan 48 mahallenin sorunlarının tek tek çözüme kavuşması için çabaladıkların vurgulayan Bayram, "Hiçbir anımız boş geçmiyor. Açil olduğunu gördüğümüz konuları bir an önce halletmeye çalışıyoruz." ifadelerine yer verdi. Bayram, bu yıl ki çalışmalarla birlikte önümüzdeki yıl daha verimli olacaklarını ve muhtarlara çektikleri sıkıntılarda sabırlı davrandıkları için teşekkür etti.

banner844
Yorumlar (0)