banner851

banner614

BAYRAMLAŞMA TÖRENLERİ DEVAM EDİYOR

Valiliğin Müftülük Binası Konferans Salonunda gerçekltirdiği bayramlaşma töreninin ardından İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı da bayramlaşma törenleri düzenledi.

banner619
Yerel Haber 08.08.2013, 14:24
236
BAYRAMLAŞMA TÖRENLERİ DEVAM EDİYOR

BAYRAMLAŞMA TÖRENLERİ DEVAM EDİYOR

Valiliğin düzenlediği bayramlaşma töreninin ardından İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı da bayramlaşma törenleri düzenledi. Düzce Protokolünün büyük ilgi gösterdi.

 

 

 

İlk bayramlaşma töreni İl Emniyet müdürlüğünde gerçekleşti. İl Emniyet Müdürü Ali Gezer konuklar ile teker teker bayramlaştıktan sonra, bayramın kazasız belasız güzel bir şekilde geçmesi için emniyet olarak ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini söyledi.

 



Emniyet Müdürlüğünün ardından İl Jandarma Komutanlığında da bayramlaşma töreni gerçekleşti. Vali Adnan Yılmaz'ı kapıda karşılayan İl Jandarma Komutanı Ramazan Akça vali ile bayramlaştıktan sonra Düzce ptorokolü ilede teker teker bayramlaştı.

 



Vali Adnan Yılmaz kendisine selam veren askerler ile de teker teker bayramlaştı.

VALİ HASTANEYİ ZİYARET ETTİ

 



Jandarma komutanlığında ki bayramlaşmanın ardından Vali Adnan Yılmaz Düzce Devlet Hastanesine hasta ve hasta yakınları ile bayramlaşmaya gitti. Burada hastalar ve hasta yakınları ile bayramlaşan Vali Adnan Yılmaz hastalar ile bir süre sohbet etti.

 

Haber: M.YILMAZ

Yorumlar (0)