banner851

banner614

Baz İstasyonuna tepki!

banner619

Beyciler Mahallesi, D 655 karayolu üzerinde bulunan bir binanın üzerindeki Baz İstasyonu, Mahalle halkının tepkisine neden oluyor.

banner846
Yerel Haber 05.07.2008, 16:28
188
Baz İstasyonuna tepki!
banner844

Beyciler sapağı'nın az ilerisinde, D 655 Karayolu üzerinde bulunan bir binanın çatısına iki ay önce bir GSM operatörü tarafından konulan baz istasyonu mahalle halkının tepkisine neden oluyor. Mahalle Sakinleri, istasyonun gerekli izinleri almaksızın kurulduğunu iddia ederken, sağlıklarından endişe ettiklerini dile getiriyorlar.

İstasyonun kurulu olduğu binanın sahibine sorunu ilettikleri zaman “Baz istasyonunun sağlığa etkisi cep telefonu kadardır” cevabını aldıklarını belirten vatandaşlar, konuyu araştırmak için Başta valilik olmak üzere, Çevre ve Orman Müdürlüğü ve Sağlık İl Müdürlüğü'ne müracaat ettiklerini dile getirdiler. Vatandaşlar, Sağlık İl Müdürlüğü'nde bu baz istasyonu için izin alınmadığını öğrendiklerini iddia ettiler.

Beyciler sakinleri, mahallede kalbinden rahatsız olanlar bulunduğunu söyleyerek sağlık sorunları yaşanmasından endişe ettiklerini, baz istasyonunun kaldırılmasını istediklerini dile getirdiler.

Yorumlar (0)
12°
açık