banner851

banner614

BEKLENEN HİZMET BAŞLADI

Uzun süredir beklenti olan hizmet sonunda başladı. Şehir merkezindeki 7 caminin tuvaleti ücretsiz olarak vatandaşa kapılarını açtı.

banner619
Yerel Haber 05.01.2018, 12:58 06.01.2018, 14:58
4400

Geçtiğimiz haftalarda Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ile cami dernekleri başkanları arasında yapılan görüşme sonrasında şehir merkezinde bulunan camilerin tuvaletlerinin ücretsiz hale getirilmesi kararlaştırılmıştı. Bu doğrultuda cami tuvaletlerinde gerekli düzenleme çalışmaları tamamlandı ve uygulama başladı. Artık cami tuvaletlerinin hijyenik bir şekilde hizmet vermesinden Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan özel ekip sorumlu olacak. Gün içerisinde bu özel ekip tarafından temizleme işlemleri aralıksız olarak camilerde devam edecek.

Temizlik İşleri Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, şehir merkezinde bulunan Hacı Bayram Camii, Azmimilli Yeni Camii, Nusrettin Camii, Uzun Mustafa Camii, Merkez Camii, Cedidiye Camii ve Otopark Camii’nde bulunan tuvaletlerin temizliğinin her gün düzenli olarak yapıldığına dikkat çekilerek tüm işlemlerin hijyen kuralları çerçevesinde gerçekleştirildiği belirtildi.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (23)
düzceli 4 yıl önce
millet rahat rahat işesin artık :))
Yerli 4 yıl önce
Bravo tebrik ederim
babacan 4 yıl önce
sayın valimize ve degerli belediye başkanına yaptıkları bu güzel hizmet için cok teşekür ederim düzcenin ve düzcelinin sorunlarıyla irtibat halınde olması bizi grurlandırmıstır saygılar
Düzceli 4 yıl önce
Çok yerinde bir uygulama Allah razı olsun...
A.Rıza Özçelik 4 yıl önce
Otogardaki wc nin içinde çok önemli bir şey varmış gibi girişi kapatılmış ve otomatik bir giriş düzeneği kurulmuş. En son içeride yapılacak iş belli bu kadar önleme ne gerek var bir sıkıntı anında daracık bir çıkış var.
Düzceli 4 yıl önce
0,50 kuruşu versem ne olur vermesem ne olur,bir saatlik park parası 3 TL olduktan sonra.
Gumushaneli sahin 4 yıl önce
Wc lerin ucretsiz olacagini duyduktan sonra hijtensizlik korkusu sarmisti beni lakin ALLAH CC RAZI OLSUN YETKILILER PIRIL PIRIL TEMIZLIYOLAR.PARAYLA BILE OLSA KOLAY DEGIL ONUN BUNUN KIRLETTIGI YERI TEMIZLEMEK.
Gumushaneli sahin 4 yıl önce
DUZCEDE GELMIS GECMIS EN IYI HIZMET.SEBEP OLANLARDAN ALLAH CC RAZI OLSUN.WC CIKISINDA 50 KRŞ VERMICEM DIYE SEVINMIYORUM.UZERIMDE BOZUK PARA OLMADIGI ZAMANLAR UTANA SIKILA BOZUK YOK SONRA VERIRIM DEYIP MAHCUP OLMAKTAN KURTULDUM.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın