banner851

banner614

BEKLENEN İNDİRİM GELDİ

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın otoparklarda yeniden düzenleme yapılacağı yönündeki açıklamalarının ardından Düzce Belediyesi tarafından işletilen otoparklar için yeni ücret tarifesi belirlendi.

banner619
Yerel Haber 09.05.2018, 12:01 10.05.2018, 10:55
5377

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın şehir merkezindeki otoparkların ücret tarifesi ve yeni otoparkların kazandırılması konusunda yaptığı açıklamanın ardından yapılan çalışmalar sonucu ilk adım ücretler konusunda atıldı. Son toplantılarda yapılan görüşmelerle Düzce Belediyesi şirketi tarafından işletilen açık ve yol üzeri otoparklardan alınan ücretlerde indirime gidilmesi kararlaştırıldı. Karara göre; Çoban Garaj açık otopark ve Asar Deresi açık otoparkında gün boyu ücret 2 TL, yol boyu açık otoparklarda da gün boyu 3 TL olarak belirlendi.

“Otopark büyük bir ihtiyaç”
Vatandaşların talepleri doğrultusunda kararlar almaya özen gösterdiklerini belirten Başkan Dursun Ay yaptığı açıklamada; “Şehir merkezinde büyük bir ihtiyaç otopark. Bu konuda kalıcı çözüm sağlamak adına ihtiyaçları karşılamak için çalışıyoruz. Şimdilik ücretlendirme konusunda bir iyileştirme yaptık. Kısa süre içinde yeni otoparklar kazandırmak için projeler üreteceğiz ve uygulayacağız. Özel otopark işleten arkadaşlarımızla da görüşeceğiz. Onları da mağdur etmeden bu konu kesin çözüme kavuşacak inşallah” dedi.

Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (45)
İSTASYON 3 yıl önce
Ücret vermeyin yazsın cezayı versin yaza biliyorsa park cezası katlanmaz park cezası yüzünden araç satışı yapılamaz diye birşeyde yok zaten fazlasıyla vergi veriyoruz bunuda bi zahmet almasın devlet.
BRAVO 3 yıl önce
Amma indirm yapmışsınız helal olsun..
Can . D 3 yıl önce
AVRUPADA YASIYORUM DÜZCEMIZE GELIYORUM SANKI KÖY BAMBASKA BIYER GERI KALMIS COK AKDENIZE GIDIYORUM GELISMIS AVRUPADAN DAHA IYI DÜZCEMIZ HER YÖNÜYLE COK GERI KALMIS ALT YAPI SIFIR ÜST YAPIMI ODA KOCAMAN SIFIR ELETIRIK TELERI TIRAFO HAVADA YERIN ALTINA ALINMAMIS KALDIRIMLARMI COK BERBART KIRIK DÖKÜK DÜZCEMIZ TOZ TOZ NE BUYA ARA SOKAKLAR DESEN YUHH DERSIN ONE BELEDIYE NE IS YAPAR HE AVRUPAYA BAKIN BI AYAKKABI GEY 4 AY BEKLERSIN KIRLENSINDIYE DÜZCEDE HERGÜN ARAA YIKA AYAKABI YIK
Can . D 3 yıl önce
DÜZCEMIZ DE KALDIRIMLAR ARA YOLAR YARI TOPRAK YARI ASVALT KALDIRIMLARDA KIRIK DÖKÜK SEHIR ICINDEKI BINALAR NERDEYSE YIKILIYO HARABE ILLA DEPREMMI OLMASI LAZIM HE NUSRETDIN MAHALESINDE TIRAFO EVIN IKINCI KATINDA ELETIRIK TELERI HAVADA ALIN YERIN ALTINA
Sertanacar 3 yıl önce
Otoparkı ücretsiz yapana verecem oyumu
Duzceli 81 3 yıl önce
Avrupa sistemi olsun merkezlerde uzun sure yer isgal etmemek icin park ettigi saati gosteren kucuk bir levha var kurup cama koysun herkes . Saati gecen cezali duruma dusuyor .
Halk 3 yıl önce
Avukat bey elinizdeki belgeyi yayınlayın bizde ona göre vermeyelim
Köylü 3 yıl önce
Para vermeyin kavga çıkaramaz görevliler. Param yok ceza yazabiliyorsanız yazın deyin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın