banner851

banner614

BEKLENEN KAR GELDİ!

Havaların iyice soğumasıyla birlikte Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarısının ardından Düzce'de beklenen kar yağışı başladı. Kar yağışı Düzce’nin çevre illerle bağlantısını sağlayan yollarda sürücülere zor anlar yaşatıyor.

banner619
Yerel Haber 13.12.2016, 17:44 13.12.2016, 18:20
10850
BEKLENEN KAR GELDİ!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından beklenen kar yağışı Düzce’de etkili olmaya başladı. Öğle saatlerinde TEM Otoyolu Düzce kesimi ve D-100 karayolu Bolu Dağı’nda başlayan kar yağışı yüksek kesimlerinden ardından D-655 karayolu Kabalak rampalarında etkili oluyor.

Düzce Zonguldak D-655 karayolunda yoğun kar yağışı ulaşımı olumsuz etkiliyor. Karayolları ekipleri kar küreme çalışmalarına başladı. Trafik ekipleri özellikle araçlara yönelik kar lastikleri konusunda uyarıda bulunurken, yüksek kesimlerde kar kalınlığı 5 santimetreye kadar ulaştı.

Bolu Dağı'nda kar yoğunluğu arttı
TEM otoyolu ve D-100 karayolunun Bolu Dağı kesiminde kar yağışı etkili oluyor. Gece saatlerinde başlayan yağmur, sabah yerini kar yağışına bıraktı. D-100 karayolunun Karanlıkdere, Bıçkıyanı, Bakacak ve Sarıçökek, TEM otoyolunun da Bolu Dağı Tüneli ve viyadükler mevkilerinde etkili olan kar yağışı sürülere zor anlar yaşatıyor.

Trafik ekipleri, sürücüleri yakın takip ve aşırı hız konusunda uyarırken karayolları ekipleri tuzlama çalışmalarına başladı.
Meteoroloji yetkilileri, kar yağışının akşam saatlerinde artmasının beklendiğini bildirdi.

banner844
Yorumlar (50)
ataturkanadolulisesi 5 yıl önce
Cuma günü tatil yapın cunku yetistiremedigim odevim var :(
Adnan Menderes m.t.a.l 5 yıl önce
Tatil yapan tatil penguen gibi gidiyoz kaldırımlarda
Taşımalı öğrenci 5 yıl önce
Bence okul olsunya benim evde canım sıkılır
uzgun 5 yıl önce
Vali bey taşımalı ogrenciler tatil yaya gidenler niye degil günah degilmi bu soguk ta yurume gidiyolar yazık valla yazıkk
Bir öğrenci 5 yıl önce
Taşımalı derken servisle giden öğrencilerimi kast ediyorsunuz?
Bir öğrenci 5 yıl önce
Taşımalı derken servisle giden öğrencilerimi kast ediyorsunuz?
Masum Ogrencı 2 5 yıl önce
Tatıl Taıl = Sıcacık Yatak :)
Kültür Anadolu Lisesi 10/ 5 yıl önce
Sayın Vali Bey Amca: Ben sizi ilk atandığınız günden beri çok seviyorum bunu size nasıl anlatsam bilemedim şimdi ama gelin bi tatil verin hem sizin için rahat etsin hem bizim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın