banner851

banner614

BEKO ‘YILIN ANNESİ’Nİ SEÇTİ

banner619

Beko tarafından bu yıl 14.’sü düzenlenen ‘Yılın Annesi Ödülleri’ sahiplerini buldu. Beko Çakıroğlu Ticaret, Düzce’de seçtiği ‘Yılın Annesi’ üç kişiye çamaşır makinesi hediye etti. Bayii sahibi Özkan Çakır, karınca kararınca annelerin birer ihtiyaçlarını gidermeye çalıştıklarını belirttiği konuşmasında tüm iş insanlarına da çağrı yaptı: “Düzce’de ticaret yapanların böyle ailelere dokunabilmelerini diliyorum”

banner846
Yerel Haber 11.05.2018, 16:34 11.05.2018, 21:00
718
banner844

Beko, ‘Yılın Annesi’ni seçti… Beko’nun seçmelerini 23 ildeki bayilerinde toplam 31 noktada gerçekleştirdiği ‘Yılın Annesi’ yarışmasında Düzce merkezde faaliyet gösteren Beko Çakıroğlu Ticaret de katıldı. Özkan Çakır’ın sahibi olduğu bayii, seçtiği 3 anneye ‘Yılın Annesi’ ödülünü verdi. Ödül törenine Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş, iş insanları ve vatandaşlar katıldı.

Cefakar annelerin almaya hak kazandığı ödüllerin sahibi, 3’ü engelli 7 çocuk annesi Fatime Yikit; 2 çocuk annesi, eşi ise hasta olan Sevim Kabaca ve üniversitede okuyan 2 erkek çocuk annesi, eşi vefat eden Leyla Doğan oldu.

Özkan Çakır, üç annenin de anneler gününü kutlayarak Beko ailesi olarak kendilerine 1’er çamaşır makinesi hediye etti.

Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, ödül alan annelere çiçek takdiminde bulundu. AK Parti İL Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş ise ‘Beko Yılın Annesi’ belgesini verirken birer de çay makinesi hediye etti.

Çakır’dan iş insanlarına çağrı var!
Tören sonrasında bir konuşma yapan Özkan Çakır, yaşadığı mutluluğu dile getirerek şunları kaydetti:

“İmkan olsa da tüm annelerimizin ellerini öpebilsek. Ama biz Beko ailesi olarak uzun yıllardır geleneksel hale getirdiğimiz etkinliğimizi Türkiye’nin her yerinde yapıyoruz. Biz de Beko Çakıroğlu Ticaret olarak düzenledik. Her yıl 1 kişiyi yılın annesi seçiyorduk ama Düzce’de 3 annemizi yılın annesi seçtik. Lütfettiler geldiler, hediyelerimizi kabul ettiler. Biz de karınca kararınca bir ihtiyaçlarını giderebilmek, onları hatırlayabilmek bize nasip oldu. Tüm insanların böyle ailelerimize dokunabilmesi, tüm iş dünyasının annelerimize yardım edebilmesi, ben de bir TSO Yönetim Kurulu Üyesi olarak Düzce’de ticaret yapanların böyle ailelere dokunabilmelerini diliyorum. Tüm annelerin anneler gününü kutluyorum.”

“Beko Bayii sahiplerinden Allah razı olsun bizi hiç yalnız bırakmadılar”
Ödül alan anne Fatime Yikit, duygularını şu sözlerle anlattı:

“Ben eşimi kaybedeli 10 sene oldu. Engelli 3 çocuğum var onlarla mücadele ediyorum. Devletimize, milletimize, burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Beko Bayii sahiplerinden de Allah razı olsun bizi hiç yalnız bırakmadılar. Arkamızda her zaman duruyorlar. Hepsine çok teşekkür ediyorum.”

“Yıllarca mücadele ediyorsunuz sonra bir anda hatırlanıyorsunuz”
Sevim Karaca ise şöyle konuştu:

“Beko ailesine çok teşekkür ediyorum. Şu an duygularımı ifade edemiyorum. Yıllarca mücadele ediyorsunuz sonra bir anda hatırlanıyorsunuz. Bu çok güzel bir şey. Allah razı olsun Beko ailesinden. Haklarını helal etsinler.”

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (1)
Anne 3 yıl önce
Bence her Anne yılın annesidir.
15°
az bulutlu