banner851

banner955

BELEDİYE EKİPLERİ SAATLER SONRA KÖPEĞİ ALDI…

Düzce’de her yerinden kanlar akan sokak köpeğini gören vatandaşlar telefonlarına sarılarak Düzce Belediyesi’nden yardım istedi. Ancak Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bölgeye geç gelmesi, hayvan severlere isyan ettirdi. Kadir Baran isimli bir hayvan sever, “Belediyeyi aradık, saatlerdir gelen olmadı” diyerek duruma tepki gösterdi. Zavallı köpek, saatler sonra bölgeye gelen belediye ekipleri tarafından alınarak tedavisi için Düzce Belediyesi Hayvan Barınağına götürüldü.

Yerel Haber 17.01.2022, 14:14
1000
BELEDİYE EKİPLERİ SAATLER SONRA KÖPEĞİ ALDI…

Kültür Mahallesi Süleyman Kuyumcu Caddesi üzerinde her yerinden kanlar akan sokak köpeği, bir işyerinin önüne gelerek, bakışları ile adeta çevredekilerden yardım istedi. Köpeğe yemek ve su veren çevre esnafı tedavisi için, Düzce Belediyesi Beyaz Masa birimi ile irtibata geçti.

Esnafların her aradığında, ‘Belediye Ekipleri birazdan köpeği alacak’ cevabını alan esnaflar, belediye ekiplerinin saatler sonra bölgeye gelmesine tepki gösterdi.

Konu ile ilgili şikayetini 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber whatsApp ihbar hattına gönderen Kadir Baran isimli bir esnaf, “İşyerimizin önünde yaralı bir köpek gördük. Neredeyse her tarafından kanlar akıyordu. Karnı doyurup, su verdik. Ardından buradaki esnaf arkadaşlarla birlikte defalarca Düzce Belediyesini aradık. Her aradığımızda, ‘Birazdan gelecekler, 10 dakika içinde orada olacaklar’ şeklinde cevaplar aldık. Belediye ekipleri saatler sonra gelerek köpeği aldılar. Bu da bir can taşıyor sonuçta” deedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
aitor 12 ay önce
Sokak hayvanlarına yardım mı? Yanlış adres! Onlar sadece toplayıp yaşayamayacakları yerlere bırakmakla görevli.
vatandaş 12 ay önce
cumhurbaşkanı geçen konuşma yapmıştı birde
Yeni Sayımız