banner851

banner614

BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

Düzce Belediye Meclisi 2014 dönemi Mayıs ayı toplantısında Camikebir Mahallesi’ndeki Kentsel dönüşüm alanında ek protokol için Belediye başkanı Mehmet Keleş’e yetki verildi.

banner619
Yerel Haber 06.05.2014, 11:38
132
BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

 

Düzce Belediye Meclisi 2014 dönemi, Mayıs ayı toplantısı 1. Birleşimi Belediye Hizmet Binası Meclis Toplantı Salonunda yapıldı. Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in başkanlığındaki meclis toplantısında 8 gündem maddesi görüşüldü. Keleş, toplantı öncesi geçtiğimiz hafta Ankara’da gerçekleştirdiği bakanlık düzeyindeki temaslar hakkında Meclis üyelerini bilgilendirdi.


Gündem maddeleri içinde yer alan Marmara Belediyeler Birliği ve Tarihi Kentler Birliğine Üye Olunması talebi görüşüldü ve 2 asil üye belirlendi.


2013 Yılı Kesin Hesap Özeti plan ve bütçe komisyonuna havale edilirken, İller Bankası Kredi Talebi için Başkan Keleş’e yetki verildi.


Konuralp 2014 Yılı Uygulaması Su Ücreti Tarifesi ile ilgili gündem plan ve bütçe komisyonuna havale edildi. Camikebir Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm alanındaki 16 dönüm arazi için protokol imzalanması için meclis, başkan Keleş’i görevlendirdi.

 

 

Haber;S.Kaşkır

Yorumlar (0)