banner851

banner614

BELEDİYEDEN ÇEŞME HİZMETİ

banner619

Düzce Belediyesi’nin hayırseverlerin desteği alınarak, merkezde belirlenen çeşitli noktalara çeşmeler yapılmaya başlandı. Son olarak Cedidiye Camii mevkiine yapılan çeşmenin önüden açıklamada bulunan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Miktat Çelebioğlu, bugüne kadar 4 tane çeşme yapıldığını belirterek, Burhaniye Camii, Rasim Betir Bulvarı ve Hamidiye Mahallesi’deki pazaryeri mevkilerine de yapılacağını söyledi. Çelebioğlu ayrıca, çeşmelerin taşlarının özel olduğunu ve Ankara’dan geldiğini kaydetti.

banner846
Yerel Haber 04.07.2018, 13:45 04.07.2018, 19:14
2113
banner844

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Seçimlerinin ardından sessizliğini koruyan Düzce Belediyesi bugün geçtiğimiz günlerde Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın daha önce çeşme yapılması için sponsorlara çağrı yapmasının ardından 4 çeşmenin yapıldığı bildirildi.

“Tamamen sponsor destekli yapılmış destekli çeşmelerdir bunlar”
Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Miktat Çelebioğlu, son olarak Cedidiye Camii mevkiine yapılan tarihi görünümlü çeşmenin önünde yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Düzce’de bu ihtiyaç olan bir şeydi. Bugüne kadar belki düşünülmüş ama yapılmayan bir şeydi. Biz de bunu ön plana aldık ve Düzce’yi çeşmelerle donatalım dedik. Dördüncü çeşmeyi bitirdik kısmet olura 3-4 tane daha yapacağız. Şu anda 15 Temmuz Parkı’nın olduğu yere düşünüyoruz. Bir tane Burhaniye Camii’nin oraya, bir tane Rasim Betir’e, 1 tane Hamidiye Mahallesi’ndeki pazaryerinin olduğu yere bir istek var oraya yapacağız. Bu çeşmeleri yaparken sponsor olmak isteyen vatandaşların durumuna göre hareket ediyoruz. Tamamen sponsor destekli yapılmış çeşmelerdir bunlar. Belediyemizin katkısı yüzde 25-30 civarındadır.
“Bunların taşlarını da özel olarak Ankara’dan getirtiyoruz”İsim zikredilmemesini de kendileri istediler. Bilinmesin, hayrımıza olsun istediler. Biz de isim yazmadık, besmele ve yapıldığı tarihi yazdık. Vatandaşlardan da hep olumlu tepki aldık. En azından vatandaş suyunu içip elini yüzünü yıkayabiliyor. Görüntüsü de güzel. Bunların taşlarını da özel olarak Ankara’dan getirtiyoruz. Bütün çeşmelerin de hepsi aynı konseptte.”

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (21)
VATANDAŞ 3 yıl önce
Taşların özel olduğunu söylemişler !!! İftira etmek istemiyorum, sadece yorum yapıyorum : Bence sadece fiyatı özeldir .....
TEBRİKLER 3 yıl önce
Hiçbir belediyenin gerçekleştiremediği yatırımlar. Sizleri tebrik ediyorum. Bu hızla giderseniz DÜZCE mizi uçurursunuz. Hangi cesaretle bu yatırımlara giriştiniz. Bütün komşu il belediyeleri sizleri gerçekten kıskanıyor. ALLAH sizleri nazardan saklasın. Heykeli dikilecek yöneticiler siniz. Tebrikler.
levent 3 yıl önce
ismail bayram zamanında yapılan kent parktaki salıncaklar dünya dışı yaşam formları tarafından kırılmış ve Neslinin tükenmesini iple çektiğim omurgasızlar tarafından çöp atık tesisine dönüştürülmüş vaziyette. Meskun mahallelerde yollar yamalı bohça gibi. Temizlik hizmetleri bankamatik çalışanı gibi çalışıyor. 2018 Türkiyesinde düzcemizde kırılan kırıldığı yerde dökülen döküldüğü yerde hizmetlerde aksadığı yerde kalıyor. Ben hala bir şehirdemi yoksa kasabadamı yaşıyorum çözemedim.
düzceli 3 yıl önce
tebrik ediyorum belediyenin şu anki kadroyu tuvaletler bedava su içmek isteyene bedava melen park gibi güzel eğlenip çocuklarımızın gezebileceği yer daha bundan sonrası bize düşüyor temiz tutmak.
düzceli 3 yıl önce
Güzel hizmet altına da hayvanların su içebileceği bir bölme yapsaydınız keşke
Çeşme 3 yıl önce
La havle. Ya ayıptır. Tuvalet, Çeşme....
BU mudur? Azıcık aşınız kendinizi.
Düzce farklı hizmetĺer istiyor.
vatandaş 3 yıl önce
ben olsam artezyen çakardım.iki güne kalmaz bütün muslukları çalarlar.uyuma düzce ;çöp konteynırları güpe gündüz çalınıyor.yakında konteynır yerine millet asar deresine çöp dökmeye gider.
Sezgin 3 yıl önce
Alttarafı bir çeşme yaptınız yuh
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
parçalı bulutlu