banner851

banner614

BELEDİYEDEN ÜCRETLİ HİZMET

banner619

Düzce Belediyesi, kadınlara yönelik pilates, reformer, fitness ve kardio kurslarını ücretli olarak Katlı Pazaryeri ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde ücretli olarak vermeye hazırlanıyor.

banner846
Yerel Haber 10.05.2018, 14:45 12.05.2018, 09:04
1998
banner844

Düzce Belediyesi tarafından Cumhuriyet Mahallesinde inşa edilen geçtiğimiz Mart Ayı’nda açılışı gerçekleştirilen Katlı Pazaryeri ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde yaşam alanlarına bir yenisini daha ekledi.

Bu kez hizmet kadınlara yönelik… Kadınlara yönelik özel spor kursların verilebileceği kapalı spor salonunun üst katında bulunan alan spor salonu olarak düzenlendi.

Ancak Düzce Belediyesi’nin kadınlara yönelik ücretli olarak sunduğu hizmette pilates, reformer, fitness ve kardio dallarında kurslar verilecek. Kurs ücretlerinin vatandaşlara 50-70 TL arasında olması beklenirken, belediye personeline ücretsiz olup olmayacağı bilinmiyor.

Öte yandan kursa katılmak isteyen vatandaşların, sağlık raporu ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte 31 Mayıs’a kadar Beyaz Masa’ya başvuruda bulunabileceği ya da 0380 523 43 22 numaralı hattan kurslarla ilgili detaylı bilgi alabileceği bildirildi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (6)
Spor 3 yıl önce
Kadınların gelmesini istiyorsanız çocuk oyun alanı ve başlarına görevli koymalısınız. Yoksa kimse kalkıp oraya spora gitmez
ERTAN 3 yıl önce
CARSI KARDES HERSEYI SEHIR İCİNE YAPILSA DUZCEYI NASIL BUYUTCEZ HEP AYNI KAFA SEHIR İCİ KIRALAR ALMIS BASINI GIDIYOR
Ertana Cvp 3 yıl önce
Eski Belediye Binası ne işe yarıyor..Tam merkezi yer.Herkes Gelir.Altında bir iki dükkan .Hiç değilse değerlenir.Oraya kimse gitmez..
Podolski 3 yıl önce
İşiniz gücünüz para kazanmak madem bukadar para kazanmaya meraklısınız gidin ticaret yapın. Birazda vatandaşa hizmet edin siz idareciler Belediyenin amacının ne olduğunu neden kurulduğunu bilmiyor musunuz?
cahile cevap 3 yıl önce
Sokaklar spor aleti dolu, istediğin yerde spor yapıp hizmet alabilirsin. Belki beynine kan gider.
çarşı 3 yıl önce
oraya yapacağına çarşı içindekine yapda herkes gelsin.Atıl vaziyette duruyor.1 2 dükkandan başka birşey yok.
21°
parçalı bulutlu