banner851

banner614

Belediyeler yazı boş geçirmeyecek!

Yerel seçimlerden önce son yazı iyi değerlendirmek isteyen belediyeler özellikle yollar ve kaldırımlar konusunda atağa kalktı.

banner619
Yerel Haber 14.06.2008, 09:24
184
Belediyeler yazı boş geçirmeyecek!

Önümüzdeki yılın baharında yapılacak olan Mahalli Seçimler için aday adaylarının kulis faaliyetleri hızlanadursun, madalyonun diğer tarafında bulunan ve  yerel seçimlerden önceki son yazı iyi değerlendirmek isteyen belediyelerin yol ve kaldırım ihaleleri birbirini takip ediyor.

 

Akçakoca Belediyesi Çuhalı Çarşı Camii arkası ve eski Fisko binası yerinin bordür ve parke yapımı için ihaleye çıktı. Kaynaşlı belediyesi ise asfalt yol yapımı ve tretuvar yol yapımı ile ilgili iki ihaleyi birden açtı. Çilimli belediyesi ise açtığı ihale ile Ulucami Mahallesi Düzce Caddesinin sıcak asfalt ile kaplanmasını amaçlıyor.

 

Cumayeri belediyesi ihale ile yol yapım malzemesi almayı planlarken, Gölyaka belediyesi de şehir içi kaldırım yapımı için, Yığılca Belediyesi ise yol taşları için ihaleye çıktı.Bu ihalelere Düzce Belediyesi’nin idare malı hazır beton ve bordür ile kaldırım yapım işi ve kanalizasyon için çıktığı ihaleler eklenirse, Düzce ili belediyelerinin  2008 yazında boş durmayacağı ortaya çıkıyor.

banner844
Yorumlar (0)