banner851

banner614

BELEDİYEYE ÇAĞRI YAPTILAR

Nusrettin Mahallesi'nde telefon kablolarının bulunduğu rögarın günlerdir su içinde kaldığını belirten mahalle sakinleri, belediyenin konuya duyarsız kaldığını iddia etti.

banner619
Yerel Haber 23.08.2016, 18:20 24.08.2016, 16:51
4456
BELEDİYEYE ÇAĞRI YAPTILAR

Nusrettin Mahallesi'ndeki camiinin hemen önünde bulunan ve içerisinde telefon kabloları yer alan rögarın günlerdir su içinde kalması vatandaşın tepkisine yol açtı. İçmesuyu hattında meydana gelen patlak sonucu suyun rögarın içerisine aktığı, kablo çekmek için mahalleye gelen Telekom ekipleri tarafından fark edildi. 8 gündür suyun tahliye edilmesi beklenen rögar için haber ekibimizi arayan vatandaşlar, yetkilere seslendi. 

“FATURAYI HEPİMİZ ÖDÜYORUZ”

Su içinde kalan kabloların telefon hatlarına zarar vereceğinden endişe duyduklarını ifade eden mahalle sakinlerinden Mehmet Ali Çelik konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: “Geçen hafta pazartesi günü belediyenin su arıza ekiplerini aradık. Salı ve çarşamba günü de bilgilendirdik. En son cuma günü aradığımızda büyük bir patlak olduğunu ve gelemeyeceklerini cumartesi veya pazartesi geleceklerini söylediler. Bugün de yine aradık aynı şekilde bir yaklaşımla karşılaşınca çareyi sizi arayıp sesimizi duyurmak da bulduk. Düzce’nin içmesuyu ortalama 8 gündür telefon rögarının içine akıyor. Düzce Belediyesi'nin üst kademe yetkililerine sesleniyorum, lütfen bu sorunu gidersinler. Bunun faturasını tüm Düzce ödüyor. Herkesi duyarlılığa davet ediyorum. Size de hassiyet gösterip geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum.” 

“İÇİMİZ CIZ EDİYOR”

Mahalle sakinlerindenİrfan Karasu ise Düzce’nin Anadolu’nun en fazla suya sahip bölgelerinden olduğunu belirterek, “Petrol savaşlarından sonra su savaşları çıkacak. Şunu şurada 8 gündür görüyoruz, içimiz cız ediyor. Her türlü kuruma müracaat ettik fakat çözüm bulunamadı. İnşallah sizin sayenizde yetkililer buraya gelir, bu problemi çözer.” dedi.


Haber; Ö.YILMAZ

Yorumlar (15)
duyarlı olmak 5 yıl önce
Bir karıncanın dahi hesabını bizlerden soracak olan Rabbimiz o makamı işgal edenlere bu işin hesabını sormaz mı? Bu meyanda duyarlılık gösteren esnaf arkadaşlara da bu hassasiyetlerinden ötürü teşekkürü borç biliriz. Dilerim gerekli merciler konu üzerinde zafiyetin sebebini araştırır ve gereğini yerine getirir.
zeynep 5 yıl önce
Bu duyarlı hareketinizden dolayı Sn Mehmet Ali ÇELİK ve Öncü tv yi yaptuığı haberden dolayı tebrik ederim. hedef 2023 düzce sokaklarında her yerden su çıkana kadar devam.......
ertan 5 yıl önce
Çok güzel bir haber işte belediyenin nası olduğunun en güzel kanıtı Düzce belediyesi aynı ara ara belki bulursun..... alt yapı çok kötü ... üstte heykeller saat kuleleri her şey güzel.... AKP ile 3. dönem ve başkan KELEŞ oh ne güzel sevin Düzcemmmmm
Sn Çelik size de Partinize de ayrı bir muhabbet duyuyorum dilerim ki sizler gibi dürüst insanlar bu hizmetleri üstlensin ve belediye tekrar milli görüşe teslim edilsin ki! hizmet gelsin.
Şenol 5 yıl önce
Ben bu arkadaşla teknorot firmasında birlikte çalıştım. Kesinlikle işini çok iyi bilen bir insan ve çok dürüst bir vatandaş ondan da böyle şeyleri hep bekliyoruz. iyi bir yönetici çok iyi bir arkadaştır kendisi. kanaatimce o bu arızayı hemen o gün çözdürürdü ama topluma bir mesaj vermek istemiş. sistemde ki aksaklık hakkında ihbar hatları insanların işni görmüyor. Basında duyarlı davranmış onlarıda tebrik ederim. Ben Mehmet ali çelik sayesinde Saadet partisine oy veriyorum.
Osman çepni 5 yıl önce
Bu açıkça belli ediyor ki! Belediyenin birimleri çalışmıyor ki ihbarlar ve iftarlar belediyeyi yıldırmamış arızaya müdahale etmemek için direnmiş. Sn Çelik te yılamamış tanırım kendisini bir çok kere kendisi ile konuştum ve vatan sever hakkı savunan haklının ve yanında yer alan adam gibi adam.
Adem 5 yıl önce
Arkadaşlar buradan anlaşılan o ki belediye bazalt asfalt yapa dursun alt yapıyı kim yapacak. Bakınız bu merkezde kaçıncı su arızası ve hepsi bir fecaat. Sn. Mehmet Ali Çelik gibi herkes duyarlı olsa keşke. Haberci arkadaşlar bu konuyada edilirse sevinirim.
Ahmet 5 yıl önce
O mahallede ikamet ediyorum. Su çok sıkıntılı geliyordu. Bu vatandaş duyarlılık yapmış 183 atadı ve bunu işedindi yılmadan her gün aradı ams belediyenin ihbar hattı ihbardız. Mahalle muhtarı ne iş yapar.Teşekkürler Mehmet Ali Çelik teşekkürler öncü tv
kemal 5 yıl önce
Bu devirde korkmadan bu kadar cesaretli kaç kişi kamera karşına çıkar. Ancak Allah korkusu olan kula kul olmayan bir zümre bunu yapar. Senden Allah razı olsun sayın Çelik o su orada boşa akarken bizim evlere su çıkmıyordu ve belediye sürekli anons yapıyordu. Belediyenin sana teşekkür etmesi lazım. Öncü tv yede teşekkürler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın