banner851

banner955

BEYKÖY BELEDİYESİ DE BUNU YAPARSA...

Beyköy'de her cuma tezgah açan pazarcılar, bugün sabah beklemedikleri bir manzara ile karşılaştı. Beyköy Belediyesi'ne ait resmi aracın pazaryerinin orta yerine park edilmiş vaziyette bırakılmasına tepki gösteren ve bu yüzden tezgahını hazırlayamayan pazarcı esnafı, "Beyköy Belediyesi de bunu yaparsa başkası ne yapmaz!" yorumunda bulundu.

Yerel Haber 11.01.2019, 13:00 11.01.2019, 16:02
2724
 

 Beyköy'de pazaryerinin tam ortasına bırakan belediyeye ait resmi araç pazarcıların tepkisine neden oldu.

 

Her hafta cuma günü beldede kurulan pazar için Beyköy'ün yolunu tutan pazarcı esnafı, kapalı pazaryerine geldiklerinde Beyköy Belediyesi'ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü aracının tezgah açılan yerde park halinde bırakıldığını gördü. Tezgahlarını hazırlamak için sabahın erken saatinde pazar kurulan alana gelen ancak park edilmiş resmi araç yüzünden kendilerine ayrılan alanda hiçbir şey yapamayan pazarcılar, saatlerce beklemelerine karşılık gelen-giden olmayınca duruma isyan etti.

 

Öncü Whatsapp İhbar Hattı'na park halinde bırakılmış aracın fotoğraflarını gönderen tepkili esnaflar, "Beyköy Belediyesi'nin çalışma anlayışı; çözüm değil, sorun üretmek!" yorumunda bulundu.
 
Pazar kurulduğu günlerde zabıta ekibinin denetimlerde bulunmasına alışkın olduklarını belirten pazarcılar, "Zabıta aracı bırakılmış olsa 'Yine erkenden gelirler' deriz ama bu fen işleri aracı. Burada bunun ne işi var. Bir de tezgah açılan yerlerin tam ortasına bırakılmış. Yanlış park edenlere ceza kesen Beyköy Belediyesi de bunu yaparsa başkası ne yapmaz! Demek ki Beyköy'de belediye bu şekilde çalışıyor. Vatandaşın tezgah açtığı yere araba park ediliyor." şeklinde tepkisine dile getirdi.

 
Sabah saat 09:00 sıralarında pazarcı esnafının hala aracın kaldırılmasını beklediği ve bu yüzden mağdur olduğu öğrenildi.

Haber: C.ÜSTÜNER

 
  
banner844
Yorumlar (17)
Pazarcı 4 yıl önce
Bu her yerde pazarda aynı. Bi bakiyon duzcede blok icinde araclar ceviliyor. Cilimli cumayeri ve kaynaslida. Etraftaki yerli halk pazarcinin halini bilmiyor
Tuhaf 4 yıl önce
Beyköy belediyesinde de değişim şart görünüyor. Bir Başkan sadece bir dönem hizmet yapıp kenarıya çekilmeli, kimse vazgeçilmez değil. Halka yangın aracı diye yutturulan 500 bin liralık jeep alıp makam arabası yapılan bir yerdir Beyköy.
Köylü 4 yıl önce
Naciye hanim o insanlara bulaşmakla kötü ettiniz o insanlar beyköylü sanmaki seni orda barındırirlar milleti ekmeginden edipte sen mutlu olamassin emin ol yanliş yapiyosun hakkinda hayirlisi ateşle oynama
Beyköylü 4 yıl önce
Orda yerinmi var hakşız kazanç saglıyorsun bizim senelerdir olan esnafımız seni istemiyor orda milletin ekmegiyle oynama tamam sen insan deilsinde okadarda engelli davranma
Fatih 4 yıl önce
Senin yerin yokki orda bacım oranın pazarcı esnafı para ödedi oraya belediyenin kendi yeri parasınımi verdind3 tezgah aççan oraya bide haklıymişsin gibi haber yapmissin yazıklar olsun
Mehmet 4 yıl önce
Siz hala Osman kılıç gelecek diyorsunuz artık bu seçimi Osman kılıç kazanamaz demedi demeyin
Beyköylü 4 yıl önce
Belediyeyi kötülemeye hakkınız yok. Bi hata olabilir unutulmuş olabilir. O arabayı oraya parketmesinin nedenide yağmur ve kardan korumaktır. Sabah 9 diyorsunuz ama foto karanlık yani 7 de çekilmiş. Beyköy düzcenin en temiz en güzel ilçesi.
Beyköylü 4 yıl önce
tuhaf bir durum..çok rüzgar vardı.. herhalde unutuldu cuma olduğu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
az bulutlu