banner851

banner955

BEYKÖYLÜLER İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Beyköy Belediye Başkanlığı tarafından her Ramazan ayında verilen geleneksel halk iftarı geniş bir katılımla kent merkezinde gerçekleştirildi.

Yerel Haber 18.06.2017, 11:03 18.06.2017, 15:03
848

Beyköy’de yaşayan vatandaşlar, geleneksel belediye iftarında buluştu. Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın ev sahipliğinde belde merkezinde kurulan iftar masalarında vatandaşların yanı sıra 1. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, Belde Başkanı Musa Küçük, belediye ve ilçe başkanları, gençlik ve kadın kolları üyeleri katıldı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ile Ayşe Keşir, meclis çalışmalarından dolayı Beyköy beldesinde yapılan halk iftarına katılamayacaklarını telgraf ile iletti.

İftar programında AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Beyköylüler’in Ramazan ayını ve gelecek hafta kutlanacak olan Ramazan Bayramlarını kutlayan birer konuşma yaptı.
Yapılan konuşmalarından ardından sahne alan İlahi Sanatçısı Fatih Yardım ilahiler seslendirirken gece yapılan semazen gösterisi ile sona erdi.Haber: C. Üstüner

banner844
Yorumlar (1)
beyköylü 5 yıl önce
katılım çok yüksekti.bende şaşırdım..Allah birlik beraberliğimizi daim etsin..emeği geçen herkese teşekkür ederim..özelliklede belediye personeli olan kardeşlerimize.