banner851

banner955

BİNLERCE KEZ İZLENDİ

Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi ve TRT Sanatçısı Nazlı Öksüz, 18 Mart Zaferi dolayısıyla , ‘Çanakkale Türküsü’nü seslendirdi. Şarkının video klip çekimleri ise Düzce Belediyesi’nin destekleriyle Düzce’nin tarihi ve doğal güzellikleri olan Konuralp Prusias ad Hypium Antik Kenti, Aydınpınar Şelalesi ve Akçakoca Sahili’nde yapıldı. Binlerce kişi tarafından izlenen klip büyük beğeni topladı.

Yerel Haber 18.03.2021, 12:29 18.03.2021, 13:33
4747

Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi, TRT Sanatçısı Nazlı Öksüz, 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. Yıldönümü dolayısıyla Çanakkale Destanı’nın simge türkülerinden olan Kastamonu yöresine ait ‘Çanakkale Türküsü’nü yorumladı.

Öksüz, şarkının video klip çekimlerini için ise Düzce’de kameralar karşısına geçti. Şarkının video klip çekimleri Düzce Belediyesi’nin destekleriyle kentin tarihi ve doğal güzellikleri olan Konuralp Prusias ad Hypium Antik Kenti, Aydınpınar Şelalesi ve Akçakoca Sahili’nde gerçekleştirildi.

201 bin abonesi bulunan Nazlı Öksüz’ün resmi Youtube kanalında yayımlanan klibi binlerce kişi izledi.

Öksüz’ün eşsiz yorumu ve Düzce’nin doğal ve tarihi zenginleri büyük beğeni topladı. Öksüz, desteklerinden dolayı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzce halkına teşekkür etti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (0)