banner851

banner614

BİR AK PARTİLİ’DEN TEPKİ GELDİ

banner619

Sokaklarda ve özellikle otobüs duraklarına yazılan, “Türkiye evimiz, Erdoğan babamız” yazılarına bir AK Partiliden tepki geldi. AK Parti’ye ulaşamayınca sesini mikrofonumuz aracılığıyla duyurmak isteyen Yakup Demirci isimli vatandaş, “Ben cumhurbaşkanının ya da devlet büyüklerinin isminin yere yazılmasını uygun görmüyorum” dedi.

banner846
Yerel Haber 03.06.2018, 17:51 05.06.2018, 09:24
4873
banner844

Son günlerde Düzce’de kimliği belirsiz kişiler tarafından, sokaklara ve özellikle durak ve kaldırım üzerlerine yazdıkları, “Türkiye evimiz, Erdoğan babamız” yazıları dikkat çekiyor.AK Partili bir vatandaş da bu yazıları görmesinin ardından Öncü Haber Merkezi’ni aradı. Bu durumdan dolayı yaşadığı rahatsızlığı da AK Parti’ye ulaşamadığını belirterek mikrofonumuza anlattı.

“Yere yazılıp üzerine basılması çok doğru değil”

Demirci, şu ifadelerde bulundu:

“Arkadaşım bana söyledi ve ben de gidip özellikle o yere baktım. Baktım yere yazmışlar Sayın Cumhurbaşkanının ismini. Türkiye vatanımız doğru da bunu yere yazmasına anlam veremedim. Partiyi aradım onlara ulaşamayınca sizi aradım. Ben bunun böyle olmasının doğru olmadığını düşünüyorum. Ben cumhurbaşkanının ismini ya da devlet büyüklerinin isminin yere yazılmasını çok uygun bulmadım. Birçok durakta şablonla yere basmışlar. Duraklara yazılabilir ama yere yazılması çok doğru değil. Yere yazılıp üzerine basılması çok doğru değil.”

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (45)
alp 3 yıl önce
ben anlamadım, babanız olduğu doğruda, yere yazılmasımı yanlış...
VATANDAŞIN BİRİ 3 yıl önce
Akp paniklemeye başladı malesef elindeki oyuncağı alınan çocuklar gibi oldular hazımsızlar siyasette kazanmak olduğu gibi kayıp etmektde var bukadarda olmaz kazananlar hep maddi zaten yıllardır kazanıyordunuz yine kazanın ancak bir gün gelecek kayıp edeceksınız kendinize gelin
Selim 3 yıl önce
Ak partinin isi degil bu is..
Oooooooo 3 yıl önce
Yakup abim mhpli değilmiydin sen
düzceliii 3 yıl önce
sadece düzcede değilki istanbul kaldırımları hep böylr
REZİLLİK 3 yıl önce
İstanbul'da da her köşeye duvara yazmışlar. Rezillik gerçekten iktidarda olan bir parti böyle ucuz işler yapıyorsa vay halimize!
herkes bişeyler yazıyor 3 yıl önce
Herkes bişeyler yazıyor da ne yazdığına bakan yok, tıpkı bu tepki gösteren arkadaş gibi, Reisini bası olduğunu kabul ediyor da yere yazıldığına tepki gösteriyor, büyük olan ne kişilerdir ne devletlerdir, tek büyük ALLAH DIR,
Düzceli 3 yıl önce
Kardeşim sizin babanız kim ya bi karar verin artık baba baba diye her sakallının boynuna atlıyonuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık