banner851

banner614

BİR AY DA 84 AİLEYE ULAŞILDI

Düzce Belediyesi, ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında, yeni bebek sahibi olan ailelerin heyecanına ortak olmaya devam ediyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen proje çalışmalarında, temmuz ayında toplam 84 aile ziyaret edilerek destek paketi hediye edildi.

banner619
Yerel Haber 12.08.2021, 16:30 12.08.2021, 15:28
736
BİR AY DA 84 AİLEYE ULAŞILDI

Düzce Belediyesi tarafından yeni bebek heyecanı yaşayan ailelerin mutluluğunu paylaşmak ve bütçelerine katkıda bulunmak için ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi aralıksız sürüyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatı ile devam eden “Hoş Geldin Bebek” projesi ailelerin yüzünü güldürüyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen proje ile bebek sahibi olan aileler evlerinde ziyaret edilerek çeşitli hediyeler veriliyor. Müdürlüğün Temmuz ayı içerisinde gerçekleştirdiği çalışmalarda 84 aileye yeni doğan hediye paketleri teslim edildi.Yeni doğan bebekleri ve anneleri kucaklayan proje kapsamında Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan hediye paketlerinde doğum sonrası anne ve yeni doğan bebek bakımı için çeşitli ürünler bulunuyor.

Yorumlar (3)
Bırakın bu işleri 2 ay önce
Tamamen tribüne oynayan, kalıcı ve gerekli olmayan işler. Bu tür işler bırakılmalı. Belediyenin borç içinde olduğu biliniyor. Bu işler en azından borç bitene kadar durdurulmalı. Başka illerin ağzına sakız olduk.
git işine 2 ay önce
Yapılan her güzel şeye karşı çıkmayın. Bunun ne masrafı olur? işiniz gücünüz parazit çıkarmak.
Yazık 2 ay önce
Ya akıl tutulmasımı yaşıyorsun sen neydüğü belirsiz bir adam borç var dedi diye öylemi oluyor bırakın türk olup içinizdeki hainliği yaa