banner851

banner614

BİR AYDA 2. ARIZA VAKASI

banner619

Düzce Belediyesi Denetimli özel halk otobüsleri yollarda kalmaya devam ediyor. Otobüslerde yaşanan arızalar yolcuları mağdur ederken tepkileri de beraberinde getiriyor. Son olarak Kalıcı Konutlar-şehir merkezi arasında sefer yapan otobüsün motor kısmında seyir halindeyken yangın çıkması yolcuları tedirgin etti.

banner846
Yerel Haber 23.09.2019, 16:25 23.09.2019, 17:36
3001
banner844

 Şehir merkezi Kalıcı Konutlar hattında sefer yapan 21 nolu Denetimli Özel Halk Otobüsü, Kazukoğlu Mahallesi’nde bulunan yolcu durağında arızalandı.


Seyir halinde olan otobüsün motor kısmında çıkan yangın otobüste bulunan yolcuları tedirgin etti.  

Son zamanlarda belediye otobüslerinde bu tür sıkıntıların sık sık yaşanması ile huzursuz olan yolcular tepki göstererek otobüsten indi.Yolcuları mağdur ederken tepkilere neden oluyor

Arızalanan otobüsün yolcularından Sultan Geçtim Öncü Haber mikrofonuna yaptığı açıklamada, otobüsle yolculuk edenlerin arızalardan şikayetçi olduğunu vurguladı

“Otobüsün önünden dumanlar geldi”

Yolcu indirdikten sonra aracın önünden ses geldiğini ve dumanlar yükseldiğini belirten Sultan Geçtim yaşadığı olayı şu cümlelerle açıkladı:

“7. Bölgeden 21 no’lu aracı bekledik. Saat başı geliyormuş biraz gecikti. Araca bindik köprüyü geçtikten sonra yolcu indirdi araç ve ardından aracın önünden ses geldi dumanlar yükseldi. Araba yanıyor sandık ve aşağıya indik.”“Medyatik mi yapacaksın dediler”


‘Herkes şikayetçi ama kimse konuşmuyor’ diyerek tepkisini dile getiren yolcu Sultan Geçtim şu ifadelerde bulundu:

“Haber kuruluşu bakalım arayalım dediler. İnternetten baktık. Sizi aradım daha sonrasında vatandaşlar dediler ki bu kadın bizi medyatik yapacak. Tabii bu arada otobüsün önünde bir şeyler yapıyorlardı ve araca bakıyorlardı. Birkaç araçta durdu burada ne oluyor diye. Daha sonra birçoğu otobüse tekrardan bindi. Otobüs daha sonra gitti. Yanımda kalan arkadaşlar biz burada bekleyeceğiz dediler. Bir belediye otobüsü daha geldi ona da binip gittiler. Sağ olsunlar yalnızım şu an. Ben şikayetimi dile getirmek istiyorum. Herkes şikayetçi ama kimse konuşmuyor. Böyle sorunlar yaşamak istemiyoruz.”Öte yandan aynı otobüs güzergâhında 8 Eylül 2019’da belediye otobüsü seyir halindeyken motor kısmı yanmış ve itfaiye ekipleri tarafından yangına müdahale edilmişti. Kazada şans eseri kimse yaralanmamıştı.
 
Haber : C.A.KUŞ

Yorumlar (9)
Düzce 1 yıl önce
Çok şerefli duzcemiz virüs le ugrasirsken sayın bakan işçi çıkartıyor kimse yazmıyor . Oncude boş haber yapıyor arastirdinizmi kaç işçi çıkartmış .
Halk 1 yıl önce
Belediyenin sucune tamir yapan kisiler aldıgı paraya bakacagına bu parayı hak ettik mı deseler islerini tam yapsınlar
Yorumcu 1 yıl önce
Kendileri luks makamarabalarina bienbiksin diye halki hurda itobuslere mahkum edenlere yqziklar olsun.Bu halk vahilligin mi desem aptalliginmi desem bilmiyorum cezasinii odemeye devam edecek
Ulaştırma 2 yıl önce
Sicili bozuk suc dosyası kabarık beledıye şöförlerini gözden geçir kimler o sicille alındı tutuluyor Bi bakın
Konutlar sakini 2 yıl önce
Kalıcı konutlar ana harterlerden yarım saatte bir araç geçiyor hemde her bölgeye saatte bir araç geçiyor diye abartmayın yürüyeceğiz 250metre mesafe için evininizin önüne araç istiyorsunuz abarttın abarttın biraz vicdan
Merkez Kırk Bir Kırk Beş 2 yıl önce
Otobüsler sık seferden dolayı çabuk arızalanmaktadır. Düşünün, üzerinde kaç kilo yükle sabahtan akşama kadar gidip geliyor. Ne olursa olsun arızalanacaktır. Sitemlerle çözüm gelmez. Büyükşehir belediyelerinden yardım gelirse yedeklerde otobüs olur, iyi de olur.
SEMİH 2 yıl önce
REZİL DÜZCE !
Türkoğlu 2 yıl önce
Bu otobüsler özel değil sürekli özel diye haber yapmayın bari belediye resmî araçları yani belediye otobüsü
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın