banner851

banner614

BİR EKSİK DAHA GİDERİLİYOR

Hizmete açılan yeni Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminaline ulaşımı sağlayan çevre yolu bağlantılarının eksiklerini giderme çalışmaları sürüyor. Otobüslerin terminale ulaşmasında sorunlara neden olan Selahattin Olcar Köprüsündeki kot farkı asfaltlama çalışmasıyla gideriliyor.

banner619
Yerel Haber 03.11.2016, 10:43 04.11.2016, 14:10
3853
BİR EKSİK DAHA GİDERİLİYOR

Darıcı mahallesinde hizmete giren Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminaline ulaşımda yolcu otobüslerini zorlayan bağlantı yollarında eksik bölümlerin tamamlanması için çalışmalar devam ediyor.

Terminalin bağlantı yollarında eksik kalan bölümlerin tamamlanması kapsamında, Kalıcı Konutlar ve D-100 karayolu üzerinden Haydar Gördebil Caddesine uzanan bölüm üzerinde çalışmalar yapılıyor.Çalışmanın tamamlanmasıyla tüm araçlar D-100 karayolu üzerinden Haydar Gördebil Caddesini kullanarak terminale ulaşabilecek. Bağlantı yolu için bir süre önce Haydar Gördebil Caddesinden Selahattin Olcar Köprüsüne kadar olan bölüm daha önce açılmıştı. Düzce Belediyesi Fen İşleri, İmar İşleri Müdürlüğü ve Kamulaştırma Biriminin koordinasyonu ile Selahattin Olcar Köprüsünden Bolu Caddesi ve terminale uzanan bölümdeki kamulaştırma çalışmaları tamamlanarak yolun açılmasına geçildi. Otobüslerin ilerlemesini engel olan Selahattin Olcar Köprüsündeki kot farkının giderilmesi için çalışma başlatıldı.


Sürücülerin en çok şikayet ettiği konuların başında gelen sorunun giderilmesine yönelik asfaltlama çalışması yapılıyor.

banner844
Yorumlar (15)
Emrullah 5 yıl önce
Bu terminal otoban a bağlanmayacakmı?
Bilgisi olan cevap verebilirmi?
ADSIZ 5 yıl önce
BUNADA ÇOK ŞÜKÜR ÖYLE BÖYLE MODERN GİBİ BİR TERMİNALIMIZ OLDU EKSİKLER TAMAMLANIR
sevgi 5 yıl önce
Bu kadar çok eksikleri olan terminalin, 6 kasımda açılışı için reklam panoları boy boy resimlerle doldurulmuş.Bunca yıl beklendi,bari tamamlayıp açsaydınız.
Düzce 5 yıl önce
10 yıl oldu bir köprüyü bitiremediler.belediye dunya kadar arac gerec kiralayacagina planli programli yol calismalari yapzin.dünyanın hicbir yerinde duzce belediyesi kadar beceriksiz belediye yoktur.
İsmooo 5 yıl önce
Bu düzceye hak kardeşim cekete oy verir gibi oy verirseniz ceremesinden şikayet etmiceksiniz
düzceli 5 yıl önce
Dün akşam şehirlerarası otobüs yolu şaşırmış kalıcı konutlara doğru gidiyordu :) Vah Düzcemize, Bakanımız uğraşıyor ama zor. Yolu olmayan otogarı açarsan böyle olur. Daha asfaltla uğraşıyorlar...
DÜZCE 5 yıl önce
İzmir den Düzceye gelene kadar otobüsle onlarca otogara girip çıkıyoruz.. böyleeee gelişi güzel hazırlanmış, böyle özensiz, düzensiz bir otogar yok.. bu Düzcenin çektiği nedir arkadaş yaaa..bu memet keleşi yine bu milletin başına bela yaptılar yaa bu Düzcelinin nasıl bir günahı var ki bu yöneticilerden kurtulamıyor.. Bu koltuk sevdalısı gösteriş budalası, kendini herşeyden üstün gören bir başkan olursa Düzcenin kaderiiiii hep böyle olacak..
asil 5 yıl önce
keleşe oy veren de düzce zaten o yüzden çoğunluğun tercihinin sıkıntısını keleşe oy vermeyenlerle birlikte düzce de yaşayan her vatandaş çekiyor.
ömer sivrikaya 5 yıl önce
Darısı Olimpiyat kavşağına . Ama orada kot farkını kaldırmak yetmez. Kuzeyden gelenler yolun sağ tarafından karşıya geçemiyor. Ağaçlık alan var. Her iki şerit yolun soluna kayıyor. Karşıdan gelenler geçmeye başladıktan 5 sn sonra karşı tarafa gitmek için yeşil yanıyor ve 5 sn de sönüyor. Ama sonra 10 sn başkasına yeşil yanmıyor. Tam bir keşmekeş. İnşAllah kimsenin canı yanmadan kar yağmadan düzeltilir. Belediye yapmazsa siz bari haber yapın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın