banner851

banner955

“BİR EL BİN GENÇ” DİYEREK YÜRÜDÜLER

Erdemliler Derneği'nin Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında kabul edilen “Bir El Bir Genç” proje faaliyetleri kapsamında bağımlılıkla mücadele konusuna dikkat çekmek amacıyla Çilimli’de “Farkındalık Yürüyüşü ve Kahvaltı” etkinliği gerçekleştirildi.

Yerel Haber 26.03.2018, 11:09 26.03.2018, 19:13
701

Özellikle gençleri ve dolayısıyla geleceği tehdit eden madde ve teknoloji bağımlılğına dikkat çekmek ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla Çilimli’de Erdemliler Derneği’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında kabul edilen “Bir El Bir Genç” projesi faaliyetleri kapsamında yürüyüş ve kahvaltı etkinliği düzenlendi.Etkinliğe, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Osman İlhan, Düzce İl Dernekler Müdürü Yunus Karaman, proje paydaş kurum temsilcileri, Çilimli'deki ortaokulların Yeşilay Kulübü Rehber Öğretmenleri, dernek yöneticileri ve üyeleri ile öğrenciler ve aileleri katıldı.Düzce Belediyesi Mehter Takımının da gösteri de bulunduğu etkinlik, ilçedeki Düzce Sokak boyunca yapılan farkındalık yürüyüşü sonrası Şirin Arslan parkındaki kahvaltı ile sona erdi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (4)
Cafer Lalek 5 yıl önce
Yürüyüşün konusu aslında madde ve teknoloji bağımlılığı bu konuya dikkat çekmek adına hiç bir siyasi görüşü olmayan bir STK tarafından organize edildi. Çilimli ve Düzce yerelinde kendi imkanları ile birşeyler yapmaya çalışan bir STK . Oturuyor proje hazırlıyorlar, yaşadıkları toplumun değerlerini kaybetmemesi veya kaybedilen değerleri geri kazanma adına isterseniz derneğin sitesini bi ziyaret edin. Sadece yürüyüş değil tabi bu bir çok eğitim konferans ve söyleşinin olduğu bir projenin parçası.
Berlin 5 yıl önce
Abi ben Avrupa da bu kadar tören toplantı miting gösteri vb boş iş göremedim. Bizim ülke kadar toplantı tören miting gösteri şölen vb boş işler yapıp milleti uyutan bir devlet var mı onu merak ediyoruz. Avrupa iş yapar biz tören şölen
Coo 5 yıl önce
Örneğe bak!! Avrupanın bilimini, tertip düzenini örnek alabiliriz. Onun haricinde toplum yapısı anlamında Avrupayı kimse bana anlatmasın. Kendi kültürümüzü değerlerimizi koruyabilmek için bu ve benzeri etkinliklere devam etmeliyiz. Avrupalı Amerikalı umrumda değil!
ozkan1299 5 yıl önce
kardeşim öyle deme bizde şhov yapmayı seviyoruz hiç bir şey yapmayıp ama 15 yıldır çok şey yapıldığını söylüyor siyasilerimiz mesela uçağımız yok ama var...
21
parçalı bulutlu