banner851

banner614

BİR İLÇENİN EN BÜYÜK SORUNU

banner619

Akçakocalı bir hasta yakınını sosyal medya yaptığı paylaşımla, ilçenin en büyük eksiğini gözler önüne serdi. Akçakoca Devlet Hastanesi’nde branş doktorlarının olmamasından çektiği çileyi aktaran İbrahim Özçelik, Sağlık Bakanı ve Milletvekillerine seslendi.

banner846
Yerel Haber 03.07.2018, 09:30 03.07.2018, 17:26
3437
banner844

Merkeze en uzak ilçelerden olan ve yıllardır sağlık sorunları ile baş etmeye çalışan Akçakoca’nın devlet hastanesindeki eksiklerden dolayı çilesi bitmiyor.

Her zaman gündemde olan başlıca soruna bir çözüm talebi bu kez bir sosyal medya hesabından geldi. İbrahim Özçelik isimli bir vatandaş günlerce gittiği ancak branş doktorlarının bulunmayışından dolayı yaşadığı sıkıntıyı yaptığı paylaşım ile dile getirdi.“Bakan ve vekillere sesleniyorum, Akçakoca’nın bu büyük sorunu ile ilgilenin”
Sağlık hizmeti alamadığından ve kendisi gibi birçok vatandaşın bu hizmetten yararlanamadığından yakınan Özçelik, 2 Temmuz tarihli paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Sayın Sağlık Bakanım, Sayın Düzce Sağlık Müdürüm, çok saygı değer Düzce Milletvekillerim bu fotoğraf sizlere Akçakoca Devlet Hastanesi’nin durumunu özetliyor. Geçen hafta iki gün geldim doktor yok. Bu sabah 07.15’te hastanedeyim yine doktor yok. Şu an mecburiyetten özel hastaneye gidiyorum. Alt tarafı bir raporlu ilaç yazdıracağım. Branş doktoru yok. İşyerindeki yevmiye gitti. Araba yakıtı, hasta annemin yoldaki çilesi, çabası… Lütfen, lütfen diyorum Akçakoca’nın bu büyük sorunu ile ilgilenin. Bu millet adamı vezir de yapar rezil de yapar. Bilmem anlatabildim mi?”

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (9)
Karakartal 3 yıl önce
ver mehteri saygili hemşerilerim..
Bu kafayla daha çok doktor bekleriz biz..
Daha anlamadınızmı fakir ölsün diyorlar..
Yorumsuz.. 3 yıl önce
Onu oy verirken dusunecektin.
m 3 yıl önce
yol yaptılar ya düzce ye gel ama sıra alabilirsen
CEMAATSİZ KÖYE CAMİ GİBİ 3 yıl önce
YİNE HERKES DÜZCEYE ÖZELE, ÜNİVERSİTEYE YADA DEVLET HASTANELERİNE GİDİYOR, DOKTOR VERİLMEYECEKSE, POLİKLİNİK AÇILMAYACAKSA O ZAMAN BU HASTANELER NEDEN YAPILDI
HASTA ÇOK DOKTOR YOK 3 yıl önce
HATIRLARSANIZ GÖLYAKA , GÜMÜŞOVA VE KAYNAŞLIDA DA ENTEGRE HASTANELER AÇILDI ANCAK SADECE ADI HASTANE, AİLE HEKİMLERİNDEN BAŞKA DOKTOR VE BAŞKA POLİKLİNİK YOK
SFR 3 yıl önce
BİR DAHA Kİ SEÇİME ONU DA HALLEDERİZ. SİZ YETER Kİ OY VERMEYİ BIRAKMAYIN.
Aa 3 yıl önce
Sağlıkta çığır kapattık.
Vatandaş 3 yıl önce
Boşuna yormuşsun kendini İl başkanı Hikmet Keskin bile bolu ya hastaneye gitmişti. Adam Düzcede bulamadı sen akçakoca da arıyorsun hemşerim..
birisi 3 yıl önce
Adam haklı hastane var koca bir ilçeye hizmet veriyor ki şu an akçakoca tatilcilerin gelmesiyle çok daha fazla kişiyi ağırlıyor lafa gelince hastane yaptık demek kolay ama içi boş olduktan sonra hastane olsa nolur olmasa nolur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
parçalı az bulutlu